• ساعات پاسخگویی

    ساعات پاسخگویی

    از ۱۰ تا ۱۴ و ۱۶ تا ۲۰ می باشد
  • شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۱   ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۲

مقالات دکوراسیون داخلی

دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن و شیک برای سلیقه های مختلف
1401/11/10 - 18:13
دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن و شیک برای سلیقه های مختلف
اتاق نشیمن قلب خانه است و بیشترین استفاده را نسبت به سایر فضا های خانه دارد. اتاق نشیمن را نمی توان محدود به کاربرد و یا گروه خاصی از اعضا خانه نمود.
انتخاب بهترین تابلو برای دکوراسیون خانه
1401/11/04 - 15:26
انتخاب بهترین تابلو برای دکوراسیون خانه
دیوار خانه شما یکی از ابعاد مهم فضا است که به همین دلیل در چیدمان و طراحی داخلی دکوراسیون بسیار حائز اهمیت است. با وجود چنین اهمیتی وسایل و دکوراتیوهایی که دیوار را تزئین می کنند نسبت به سایر قسمت های دکوراسیون بسیار محدود هستند. پس لازم است بر همین دکوراتیو های محدود برای تزئین دیوار تمرکز کنیم چرا که محدودیت موجب شده تا بیشتر از حد معقول به چشم آیند.
بهترین چوب در ساخت میز و صندلی ناهارخوری
1401/10/29 - 18:28
بهترین چوب در ساخت میز و صندلی ناهارخوری
قدیمی ترین میز و صندلی ناهارخوری از چوب ساخته شده اند. این مشاهده به خوبی بیان کننده کیفیت، دوام و ماندگانی چوب به عنوان متریال اصلی در ساخت میز و صندلی ناهار خوری است. اگر در بین محصولات موجود در حال حاضر بازار هم نگاهی بیاندازیم، همچنان محصولات چوبی سردرمدار بازار هستند. بسیار دیده و شنیده ایم که از دو نوع چوب راش و چوب گردو به عنوان دو نوع بهتر چوب در ساخت میز و صندلی نام برده می شود. اما توضیح مفصل در رابطه با بهترین چوب در ساخت میز و صندلی ناهارخوری، موضوعی ست که در این تحقیق مورد توجه قرار
نکات کلیدی خرید مبلمان اداری
1401/10/22 - 16:52
نکات کلیدی خرید مبلمان اداری
از جمله لوازمی که هنگام تأسیس و راه اندازی هر شرکت، دفتر، آبیس و حتی موسسه ای لازم است مبلمان مناسب است. داشتن مبلمان اداری شیک و مناسب فضای کسب و کار به حدی مهم است که در بدو تأسیس هزینه ای تحت عنوان هزینه مبلمان در کنار هزینه طراحی داخلی به این امر اختصاص داده می شود. حال آنکه لازمه داشتن مبلمان اداری توجه به نکات کلیدی در هنگام انتخاب و خرید است چراکه ظاهر دفاتر و آفیس هر کسب و کاری نشان دهنده اهمیت صاحبان به کار و تولید خود است.
میز تلویزیون چوبی بخرم یا ام دی اف
1401/10/19 - 17:40
میز تلویزیون چوبی بخرم یا ام دی اف
در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته ایم که میز تلویزیون چوبی بهتر است یا میز تلویزیون ام دی اف. هرچند بر اساس اصول زیبا شناسی و علم طراحی دکوراسیون بهتر و یا بدتر بودن در انتخاب اجزاء و وسایل به نحوه چیدمان، سبک و سلیقه صاحب خانه و مواردی از این دست بستگی دارد و نمی توان نسخه کلی برای همگان پیچید، در این مقاله نیز بر اساس قواعد مختلف اولویت انتخاب میز تلویزیون چوبی و یا ام دی اف را مشخص خواهیم کرد پس در ادامه با ما همراه شوید تا با انتخاب برتر برای دکوراسیون خانه خود اشنا شوید.
بورس کتابخانه چوبی در تهران کجاست؟
1401/10/14 - 15:56
بورس کتابخانه چوبی در تهران کجاست؟
جمله تکراری اما پر مفهوم "کتاب بهترین دوست ما ست" از کودکی با ما همراه بوده است و به واقع جمله درستی که ما را به مطالعه کتاب و کتابخوانی راهنمایی می کند. برای بسیاری از افراد بهترین حس نشستن بر روی صندلی راحتی است که در کنار کتابخانه چوبی قرار گرفته و مطالعه کتاب جدیدی که اخیرا خریداری شده است. کتابخانه ای پر از کتاب ها در سبک مورد علاقه لزوم خرید یک کتابخانه مناسب را یادآور می شود.
ترفندهایی برای استفاده از گلیم در دکوراسیون خانه
1401/10/09 - 19:43
ترفندهایی برای استفاده از گلیم در دکوراسیون خانه
گلیم نوعی کف پوش است که در بسیاری از فضا های خانه جای فرش های ماشینی را گرفته است. گلیم، جاجیم، فرش های فانتزی از جمله فرش شگی و ... توانسته است زیبایی فوق العاده ای به فضا ببشخند.
کاربرد دراور در دکوراسیون چیست؟
1401/10/04 - 15:39
کاربرد دراور در دکوراسیون چیست؟
در دکوراسیون های جدید دراور در دو نقش مهم ظاهر می شوند. نقش اول مرتب سازی و جادادن لباس ها و نقش دوم زیبایی دکوراسیون به عنوان یک وسیله ای که حتی می توان از سطح روی آن به عنوان میز استفاده نمود. جایگاه دراور چوبی عمدتا در دکوراسیون اتاق خواب است و از این جهت هنگام انتخاب و خرید لازم است به هماهنگ بودن آن با دکوراسیون اتاق خوابت وجه کافی شود.
رنگ آبی را به چه رنگ هایی ست کنیم؟
1401/09/29 - 15:57
رنگ آبی را به چه رنگ هایی ست کنیم؟
رنگ آبی را در دکوراسیون خانه دست کم نگیرید چراکه طراحان دکوراسیون از این رنگ تحت عنوان یک رنگ شفا بخش و ویژه یاد می کنند. با این مقدمه و با وجود اهمیت رنگ آبی در دکوراسیون خانه به سراغ صحبت در رابطه با این مهم می رویم که رنگ آبی را به چه رنگ هایی ست کنیم. پس با ما همراه شوید تا در ادامه با شناخت رنگ های هماهنگ با رنگ آبی دکوراسیونی زیبا و قابل توجه را چیدمان کنید.
میز جلو مبلی مربع یا مستطیل کدام بهتر است؟
1401/09/25 - 14:53
میز جلو مبلی مربع یا مستطیل کدام بهتر است؟
در مورد دکوراسیون داخلی بهترین، مناسب ترین، زیباترین و ... در حالت کلی معنای چندانی ندارند اما هنگامی که بدنبال این کلمات در دکوراسیون خاص هستیم، می توانیم به خوبی معنای آن ها را درک کنیم . برای مثال به هیچ عنوان نمی توان مشخص نمود که میز گرد به عنوان میز جلو مبلی مناسب تر است و یا میز مربع یا مستطیل اما هنگامی که بدانیم میز مد نظر را برای کدام سبک دکوراسیون و فضایی با چه ابعادی لازم داریم، خواهیم توانست بهترین میز جلو مبلی را انتخاب کنیم.
بهترین نوع تخت خواب برای خانه ایرانی کدام است؟
1401/09/22 - 18:11
بهترین نوع تخت خواب برای خانه ایرانی کدام است؟
در این مقاله به معرفی بهترین تخت خواب برای خانه های ایرانی می پردازیم، تخت خواب هایی که از ابعاد مختلف برای خانه ایرانیان مناسب هستند. پس با ما همراه شوید تا بهترین نوع تخت خواب برای خانه ایرانی را به لحاظ فنی و البته با توجه به اصول زیبایی بشناسیم.
10 ایده جذاب و آسان برای دکوراسیون کریسمس
1401/09/20 - 14:49
10 ایده جذاب و آسان برای دکوراسیون کریسمس
از آنکه مرز های جغرافیایی در دنیای امروزی معنا و مفهومی ندارند و جشن و شادی در آیین ایرانیان همواره مورد استقبال قرار گرفته است، در سال های اخیر بیش از پیش شاهد آن بوده ایم که جشن کریسمس نه تنها در کشورهایی که تاریخ میلادی را به عنوان تاریخ رسمی کشور خود می شناسند، بلکه در کشور ایران هم به عنوان نماد سال نو میلادی جشن گرفته می شود.
به جای میز پاتختی از چه چیزهایی می توان استفاده کرد؟
1401/09/19 - 15:10
به جای میز پاتختی از چه چیزهایی می توان استفاده کرد؟
با وجود آنکه کارکرد هر وسیله در خانه مشخص است اما کمی خلاقیت می تواند فضای متفاوتی را در اختیار شما قرار دهد. آنچه در این تحقیق مورد توجه قرار گرفته است اجزا و وسایلی ست که می توانند نقش میز پاتختی را در خانه داشته باشند. در این مقاله چندین ایده در رابطه با چیزهایی که می توان به جای میز پاتختی استفاده کرد، مطرح شده است شما هم می توانید اجزا و وسایل جدیدی را در این رابطه مورد استفاده قرار دهید. پس با ما همراه شوید تا جهت شروع خلاقیت ادامه مقاله را مطالعه نمایید.
دکوراسیون خانه در شب یلدا
1401/09/14 - 10:17
دکوراسیون خانه در شب یلدا
مراسم شب یلدا یک آیین و رسم ستنی است که از دیرباز تا کنون در خانه ایرانی ها برگزار شده است. هرچند در طول زمان برخی جزئیات این رسم کهن دست خوش تغییراتی بوده است اما آنچه مهم است اصول کلی مراسم برگزاری شب یلدا ست.
سبک گلم (Glam) در دکوراسیون
1401/09/09 - 23:06
سبک گلم (Glam) در دکوراسیون
سبک گلم (Glam) در دکوراسیون سبک پر زرق و برقی ست که در نقطه مقابل سبک مدرن قرار می گیرد. طرفداران این سبک به ظرافت ها بسیار دقت کرده و هنگام انتخاب اجزاء دکوراسیون از مبلمان گرفته تا قاب عکس روی دیوار به سراغ چشمگیرترین ها می روند.
پارچه مازراتی چیست و چه کاربردی دارد
1401/09/06 - 16:30
پارچه مازراتی چیست و چه کاربردی دارد
پارچه مازراتی یکی از بهترین پارچه ها است که در مبل های با کیفیت و ماندگار، البسه های مجلسی و کت و اورکت های زمستانی مورد استفاده قرار می گیرد. بافت این پارچه دانه درشت با نخ های پیچ و تابدار است و از این جهت در دسته پارچه های ضخیم قرار می گیرد. استفاده از پارچه مازراتی در مبلمان و صندلی ها به علت کیفیت بالا و تنوع رنگی و زیبایی ظاهری بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
سرویس خواب چه رنگی بخرم
1401/09/02 - 22:42
سرویس خواب چه رنگی بخرم
اگر در رابطه با انتخاب رنگ سرویس خواب که بی شک به لحاظ رنگ مهم ترین آیتم اتاق خواب است، سردرگم هستید مطالعه این مقاله به شما کمک زیادی خواهد کرد چراکه در این مقاله به طور علمی و تخصصی به صحبت پیرامون انتخاب رنگ مناسب سرویس خواب پرداخته شده است. مطالعه ادامه مقاله سوالات ذهنی ما از قبیل سرویس خواب چه رنگی بخرم؟ در انتخاب رنگ سرویس خواب چه چیزی مهم است؟ پاسخ می دهد.
فروشگاه اینترنتی صندلی راک مدرن
1401/08/29 - 11:04
فروشگاه اینترنتی صندلی راک مدرن
صندلی راک یا صندلی راکینگ یک کالای لوکس و شیک در دکوراسیون خانه به حساب می آید. این نوع صندلی که در گوشه دنج خانه نمادی از راحتی و آرامش است، در سبک ها و طرح های مختلفی عرضه می شود. شما می توانید زیباترین طرح ها و سبک های صندلی را از فروشگاه اینترنتی صندلی راک مدرن HSH تهیه نمایید.
سبک بوهو در دکوراسیون چیست؟ (رنگ بندی و اصول سبک بوهمیان)
1401/08/26 - 12:13
سبک بوهو در دکوراسیون چیست؟ (رنگ بندی و اصول سبک بوهمیان)
سبک بوهو در دکوراسیون داخلی از ترکیب نمادهای فرهنگ ها و آیین های مختلف گوشه و کنار دنیا بوجود آمده است. شاید در نگاه اول سبک بوهو که با نام بوهومیان نیز شناخته می شود به نظر یک دکوراسیون بدون نظم به چشم آید اما واقعیت این است که تنوع رنگ و طرح و ... در سبک بوهو بسیار زیاد است و سختگیری های کمتری در ست و هماهنگ بودن رنگ و طرح نسبت به سایر سبک ها دارد.
مدل میز عسلی جدید و شیک برای انواع مدل مبلمان راحتی
1401/08/24 - 17:59
مدل میز عسلی جدید و شیک برای انواع مدل مبلمان راحتی
در این مقاله که به بررسی و شناخت میزهای عسلی جدید و شیک برای انواع مبلمان راحتی اختصاص یافته است، جدیدترین میز های عسلی شیک معرفی شده اند و تناسب هر نوع میز عسلی جدید با فضای خانه بیان می شود. از آنجایی که میز عسلی برای انواع مدل مبلمان راحتی خصوصا برای خانه های آپارتمانی با متراژ کم بهترین گزینه هستند، توصیه می شود ادامه مقاله را از دست ندهید.
نکات مهم در خرید میز کنسول ( شکل و اندازه های مختلف)
1401/08/22 - 14:28
نکات مهم در خرید میز کنسول ( شکل و اندازه های مختلف)
میز کنسول یکی از وسایلی ست که همانند آینه قدی و جا کفشی هر روز نقش پررنگ تری در دکوراسیون به خود می گیرد. داشتن یک میز کنسول شیک و مناسب با فضای خانه می تواند تأثیر قابل توجهی بر زیبایی دکوراسیون داشته و همچنین به عنوان یک محصول کاربردی در فضا مورد استفاده قرار گیرد. چراکه میز کنسول ها بهترین انتخاب برای فضای نشیمن و پذیرایی هستند و می توان جهت قرار دادن ظروف پذیرایی از کشو و طبقات آن استفاده نمود.
معرفی انواع کاناپه برای کافی شاپ
1401/08/15 - 12:54
معرفی انواع کاناپه برای کافی شاپ
اگر به چیدمان وسایل کافی شاپ ها دقت کرده باشید، قطعا متوجه این موضوع شده اید که استفاده از کاناپه نسبت به صندلی در چنین فضاهایی محبوبیت بیشتری دارد و نشستن دور میزی که از کاناپه به جای صندلی استفاده شده است، بیشتر مورد توجه خانواده ها است.
مرکز خرید میز ناهارخوری گرد
1401/08/12 - 16:11
مرکز خرید میز ناهارخوری گرد
انتخاب میز ناهار خوری بستگی زیادی به فضای خانه و سبک دکوراسیون دارد. گاها انتخاب از بین طرح ها و رنگ های مختلف به حدی سردرگم گننده است که خریداران اقدذام به خرید اشتباه می کنند. ممکن است زیبایی میز ناهارخوری گرد منجر به آن شود که با وجود آنکه بهترین انتخاب برای خانه ای میز ناهار خوری مستطیل شکل است، صاحب خانه میز ناهار خوری گردی را خریداری نماید چراکه بدون توجه به کاربرد و ویژگی ها صرفا بر اساس زیبایی خرید کرده است.
برخی اصطلاحات دکوراسیونی که باید معنایشان را بدانید
1401/08/10 - 20:18
برخی اصطلاحات دکوراسیونی که باید معنایشان را بدانید
کاربرد دکوراسیون داخلی به حدی رواج یافته است، که می توان امروزه آن را یک علم نامید و این علم نیز مانند سایر علوم واژگان و اصطلاحات تخصصی خود را دارد که در این مقاله به معرفی مهم ترین و پر کاربرد ترین اصطلاحات مربوط به دکوراسیون پرداخته شده است.
کاربرد آینه در دکوراسیون داخلی خانه
1401/08/08 - 18:55
کاربرد آینه در دکوراسیون داخلی خانه
دکوراسیون داخلی در دهه اخیر بیش از پیش اهمیت یافته است. تغییراتی که بعد از صنعتی شدن در رابطه با شهرنشینی رخ داده است و رشد روز افزون شهر نشینی تغییرات بسیاری در سبک زندگی و بدنبال آن سلایق بوجود اورده است. در این میان یکی از این تغییرات مهم و چشم گیر استفاده و کاربرد آینه در دکوراسیون داخلی خانه است.
ابعاد و اندازه استاندارد میز تحریر به چه صورت باید باشد؟
1401/07/21 - 17:07
ابعاد و اندازه استاندارد میز تحریر به چه صورت باید باشد؟
با وجود تغییرات زیادی که در سبک زندگی های امروزی دیده می شود، استفاده از میز تحریر نیز بسیار رایج شده است. استفاده از میز تحریر با ابعاد و اندازه استاندارد در اتاق خواب و اتاق کار علاوه بر کتابخانه ها، ادارات، مدارس و ... موضوعیت دارد.
انتخاب رنگ و طرح پارچه مبل
1401/07/18 - 15:34
انتخاب رنگ و طرح پارچه مبل
زیبایی خانه به رنگ ها و طرح هایی است که در فضای خانه به کار گرفته می شود. خانه ای که خوش رنگ باشد و از رنگ های و طرح های هماهنگ در دکوراسیون آن استفاده شده است بی شک حالات روانی مطلوب و مساعد تری را نسبت به خانه هایی که ناهماهنگی در دکوراسیون موج می زند القا می کنند.
نکات مهم در خرید کتابخانه چوبی
1401/07/05 - 21:38
نکات مهم در خرید کتابخانه چوبی
اگر بدنبال خرید کتابخانه چوبی مناسب هستید، بهتر است بدانید در حال حاضر انواع مختلفی از کتابخانه های چوبی درب دار، همراه با میز تحریر، ایستاده، دارای ارتفاع بلند و یا عرض زیاد که می توان در غالب کتابهانه های عمودی و افقی دسته بندی نمود، در رنگ ها و طرح های مختلف ساخته می شوند.
ایده های جالب برای ساخت جاکفشی چوبی
1401/06/31 - 18:35
ایده های جالب برای ساخت جاکفشی چوبی
در دنیای امروزی که مد و فشن به سرعت در حال پیشرفت است طبیعی خواهد بود که حتی در رابطه با ساخت جاکفشی چوبی نیز با ایده های جدیدی از سوی طراحان و تولیدکنندگان روبرو باشیم. جاکفشی چوبی همانند محصولات دیگر، به لحاظ متریال و ساخت بسیار بیشتر از محصولات مشابه با متریال فلز و پلاستیک و ... مورد استقبال قرار گرفته است. در این مقاله به بررسی انواع پر طرفدار ایده های جالب برای ساخت جاکفشی چوبی پرداخته ایم پس برای آشنایی بیشتر با این ایده ها در ادامه با ما همراه شوید.
فریم تخت خواب، کدوم مدل به اتاقتون میاد؟
1401/06/29 - 20:04
فریم تخت خواب، کدوم مدل به اتاقتون میاد؟
استفاده یا عدم استفاده از فریم تخت خواب یک انتخاب شخصی است که اگر افرادی استفاده از فریم تخت خواب را انتخاب کنند، دست او برای انتخاب انواع مختلفی از فریم های تخت که به تناسب فضا کاربردی تر باشد، باز خواهد بود. در عین حال که برخی معتقد هستند فریم تخت فایده ای ندارد عده ای دیگر شدیدا توصیه می کنند از فریم تخت استفاده شود. در این نوشتار سعی شده اطلاعات مفیدی در رابطه با فریم تخت در اختیار گذاشته شود پس برای اطلاع بیشتر و آشنایی با فریم تخت خواب ادامه مقاله را مطالعه نمایید.
صندلی راک را کجای خانه بگذاریم؟
1401/06/28 - 12:38
صندلی راک را کجای خانه بگذاریم؟
استفاده از صندلی راک در تمام دکوراسیون های لوکس چه در منازل و چه در محل کار بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
رانر رومیزی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟
1401/06/17 - 14:54
رانر رومیزی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟
چندی است که رانر رومیزی جای رومیزی های بزرگ قدیمی را گرفته است. رانر رومیزی به عنوان رومیزی و همچنین تزیین زیبای میز ناهار خوری چوبی، میز ناهار خوری مدرن، میز عسلی، میز جلو مبلی و هر میز شیکی است. در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با رانر رومیزی و کاربرد هایی که دارد صحبت کنیم پس لازم است ابتدا رانر را معرفی کرده و سپس به سراغ بررسی کاربردهای آن برویم در ادامه با ما همراه شوید و اگر قصد خرید یک رومیزی شیک و زیبا را دارید.
انتخاب ابعاد درست میز ناهار خوری
1401/06/15 - 18:44
انتخاب ابعاد درست میز ناهار خوری
امروزه این میز ناهارخوری یکی از ارکان جدایی ناپذیری است که در تمامی خانه ها با هر سبک معماری به چشم می خورد. آنچه اهمیت دارد انتخاب ابعاد درست میز ناهار خوری از بین تنوع بسیار زیادی است که در بازار وجود دارد.
بورس میز تلویزیون در کرج کجاست؟
1401/06/10 - 15:18
بورس میز تلویزیون در کرج کجاست؟
دکوراسیون خانه ها یک روند پویا است که به دلایل مختلفی از جمله تغییر سبک سلیقه ها، تغییر وسایل کاربردی در دکوراسیون و دلایلی ازا ین دست، روز به روز در حال آپدیت شدن است. به همین دلیل خریداران باید همیشه به دنبال محصولی که اخیرا وارد بازار شده است، باشند. سوالی که در این مقاله به بررسی آن پرداختیم این است که بورس میز تلویزیون در کرج کجاست و چرا باید از بورس میز تلویزیون خرید کرد؟ پس در ادامه همراه شوید تا به پاسخ سوالات برسید.
آشنایی با سبک ساحلی در دکوراسیون داخلی منزل
1401/06/08 - 18:18
آشنایی با سبک ساحلی در دکوراسیون داخلی منزل
در سال های اخیر در دکوراسیون داخلی خصوصا سبک های مدرن قسمتی از فضای خانه را به سبک ساحلی طراحی می کنند. این مکان محل دکوری بسیار با ظرافت و زیبا دارد که همانطور از نام سبک ساحلی پیدا ست القا کننده حس آرامش در فضای خانه است.
کاربرد آباژور در طراحی دکوراسیون خانه
1401/05/30 - 11:26
کاربرد آباژور در طراحی دکوراسیون خانه
همانطور که می دانید سبک دکوراسیون در سال های اخیر نسبت به چند سال گذشته بسیار تفاوت کرده است. اگر تا کنون به فکر خرید آباژور برای خانه نبوده اید در ادامه مقاله از زیبایی ها و کاربردهای ان مطلع می شوید. پس در ادامه با ما همراه شوید تا پس از مطالعه مقاله کاربرد آباژور در طراحی دکوراسیون خانه ، امکان خرید بهترین آباژور را داشته باشید.
مبل سبز تیره را چگونه در دکوراسیون جای دهیم؟
1401/05/24 - 20:46
مبل سبز تیره را چگونه در دکوراسیون جای دهیم؟
در انتخاب اجزا و وسایل منزل سه عنصر فرش، پرده و مبلمان بسیار مهم هستند. چراکه این سه جزء کلیت دکوراسیون را تشکیل داده و هر کدام قسمت مهمی از فضا را پوشش می دهند. ست و هماهنگ بودن این اجزا با یکدیگر و همچنین انتخاب رنگ و طرح و ابعاد بر اساس المان هایی مانند میزان نورگیری خانه، بزرگی و کوچکی فضا از مواردی ست که اگر به درستی رعایت شود، خواهیم توانست دکوراسیونی شیک و زیبا داشته باشیم. در ادامه بیشتر به جایگاه مبل سبز تیره در دکوراسیون مدرن می پردازیم.
فرش ایرانی در دکوراسیون طراحان داخلی
1401/05/20 - 22:37
فرش ایرانی در دکوراسیون طراحان داخلی
فرش های ایرانی در تمام دنای شناخته شده هستند به قدری که هر جا صحبت از فرش و قالی باشد قطعا نام فرش های ایرانی به میان می آید. تاریخ بافت اولیه فرش دستبافت دقیقا مشخص نیست اما آثار و بقایای پیدا شده نشان می دهد اولین فرش های دستبافت صدها سال پیش در غرب کشور بافته شده اند. همچنین فرش های ماشینی حدود 50 سال پیش برای اولین بار در شهر کاشان و رفته رفته در سایر شهرهای کشور تولید شده اند.
دکوراسیون داخلی به سبک شرقی
1401/05/13 - 19:59
دکوراسیون داخلی به سبک شرقی
سبک دکوراسیون شرقی یا سبک اورینتال یکی از سبک های شناخته شده و سطح جهان است که طرافداران خاص خود را دارد.
<   <<  1 2 3 4 5  ...  >>   >