• ساعت کار فروشگاه و پاسخگویی

    ساعت کار فروشگاه و پاسخگویی

    از  ساعت ۱۰ الی ۲۰ 
  • شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۱   

مقالات دکوراسیون داخلی

تفاوت میز تلویزیون کلاسیک و مدرن
1402/09/22 - 18:16
تفاوت میز تلویزیون کلاسیک و مدرن
علیرغم آنکه امروزه بسیاری ترجیح می دهند تلویزیون منزل خود را روی دیوار نصب کنند، میز تلویزیون هم چنان جایگاه خود را در دکوراسیون داخلی منازل حفظ کرده است. چراکه میز تلویزیون در زیبایی دکوراسیون نقش تاثیر گذاری دارد. در طول زمان ظاهر میز تلویزیون با تغییراتی همراه بوده که سبب شده میز های تلویزیون در دو دسته ی کلاسیک و مدرن طبقه بندی شوند. دراین مقاله قصد داریم به بررسی تفاوت های میز تلویزیون مدرن و کلاسیک بپردازیم.
محل قرارگیری میز تلویزیون
1402/09/07 - 11:54
محل قرارگیری میز تلویزیون
بیش از چهار دهه است که تلویزیون جای خود را در خانه ایرانی ها باز کرده است. با ارتقاء مدل های تلویزیون، میز آن نیز تغییر یافته و به روز شده است. امروزه تلویزیون به همراه میز آن نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارند و در دکوراسیون بسیاری از خانه ها نقطه کانونی به حساب می آیند. در این مطلب در خصوص مناسب ترین مکان جهت قرار گیری میز تلویزیون در خانه صحبت می کنیم.
آتریوم و تاثیر آن در معماری داخلی
1402/09/01 - 18:51
آتریوم و تاثیر آن در معماری داخلی
دو اصل مهم از اصول فنگ شویی استفاده از نور طبیعی و رشد و نگه داری گیاهان در خانه می باشد که تاثیر بسزایی در تولید انرژی مثبت در فضای خانه دارد. آتریوم یکی از راه حل های کاربردی برای تامین نور طبیعی خانه و همچنین از نگهداری گیاهان است. در این مقاله قصد داریم در خصوص آتریوم و تاثیر آن در دکوراسیون داخلی صحبت کنیم.
بهترین چوب برای ساخت میز و مبلمان
1402/08/25 - 16:56
بهترین چوب برای ساخت میز و مبلمان
در انتخاب میز و مبل، کیفیت و ماندگاری مبل بیش از زیبایی آن اهمیت دارد. ماندگاری و طول عمر مبلمان به نوع چوب به کار رفته در ساخت آن بستگی دارد. همه نوع چوبی برای ساخت میز و مبلمان مناسب نیست. در این مقاله به بررسی چوب های مناسب جهت ساخت میز و مبل می پردازیم.
چند ایده برای چیدمان اتاق خواب کوچک
1402/08/21 - 15:06
چند ایده برای چیدمان اتاق خواب کوچک
امروزه ساخت خانه هایی با متراژ کم و اتاق های کوچک بسیار مرسوم شده است. اتاق خواب یکی از بخش های مهم هر خانه است که لوازمی ضروری از جمله تخت خواب و کمد و لوازم شخصی در آن قرار می گیرد. قرار دادن این وسایل در اتاق خواب کوچک کار ساده ای نیست. اینجاست که باید اتاق خواب را به گونه ای چیدمان کنید که حداکثر استفاده را از فضای یک اتاق کوچک ببرید. در این مقاله ایده هایی برای چیدمان اتاق خواب کوچک ارائه می دهیم.
خانه ای گرم با دکوراسیون رنگ گرم
1402/08/08 - 17:59
خانه ای گرم با دکوراسیون رنگ گرم
استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون موجب ایجاد صمیمیت، گرما و نشاط به محیط زندگی می شود. رنگ های گرم افسردگی، رخوت و سستی را از فضا دور می کنند. استفاده از این رنگ ها به خصوص برای مناطق سردسیر بسیار مناسب بوده زیرا به محیط گرما می بخشند. با توجه به فرارسیدن فصل سرما، در این مقاله به معرفی رنگ های گرم و کاربرد آن ها در دکوراسیون خانه پرداخته ایم.
اشتباهات رایج در چیدمان اتاق خواب
1402/08/03 - 15:29
اشتباهات رایج در چیدمان اتاق خواب
اتاق خواب بخش مهمی از خانه است که به تناسب سلیقه هر شخص تغییر می کند. شما قرار است در اتاق خواب احساس راحتی و آرامش داشته باشید پس در گام اول آنچه به شما خیالی آسوده می دهد و منجر به راحتی بیشتر شما می شود، اهمیت دارد. نکته جالب توجه در رابطه با اتاق خواب آن است که سبک دکوراسیون و وسایل هر اتاق خواب با دیگری متفاوت است برای مثال چیدمان و وسایل موجود در اتاق خواب والدین با چیدمان و وسایل اتاق خواب فرزندان شبیه نیست و لازم است و صاحب خانه باید بتواند این حجم از تفاوت را بدون اشتباه و طبق اصول صحیح
گیاهان مناسب برای اتاق خواب
1402/08/01 - 18:38
گیاهان مناسب برای اتاق خواب
خواب مناسب رابطه مستقیمی با کیفیت زندگی روزانه دارد. افرادی که خواب عمیق و آرام شبانه ندارند، روز ها خسته و کسل بوده و نمی توانند به کار و فعالیت بپردازند. یکی از مواردی که می تواند به خواب مناسب کمک کند، حضور گیاهان در محیط اتاق خواب است. با استفاده از گیاهان تصفیه کننده هوا، اکسیژن مورد نیاز فراهم شده و کیفیت خواب افزایش پیدا می کند. همچنین حضور گیاه در اتاق خواب زیبایی اتاق خواب را دو چندان می کند. در این مقاله برخی گیاهان مناسب اتاق خواب را به شما معرفی می کنیم.
راهنمای خرید فرش مدرن
1402/07/29 - 17:54
راهنمای خرید فرش مدرن
در سال های اخیر فرش مدرن جای خود را به خوبی در دکوراسیون منازل ایرانیان باز کرده است. علت این امر را می توان تکراری بودن طرح های فرش کلاسیک و هم چنین اقبال نسل جدید به سبک دکوراسیون مدرن و مینیمال عنوان کرد. از طرفی ابعاد فرش های مدرن با خانه های کوچک امروزی سازگارتر است. از این رو بسیاری از خانواده ها این فرش را برای خانه خود انتخاب می کنند. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در خصوص فرش مدرن ارائه دهیم.
استند چوبی را کجا قرار دهیم؟
1402/07/26 - 17:38
استند چوبی را کجا قرار دهیم؟
استفاده از استند به عنوان یکی از ابزارهای دکوراسیون مدرن بسیار مورد توجه صاحب خانه ها و البته طراحان دکوراسیون قرار گرفته است. چراکه این ابزار کاربردی به زیبا تر شدن فضای خانه کمک کرده و از آن مهم تر نقش فعالی در قرار گیری وسایل دارد. استند ها محدود به نوع خاصی نمی شوند از این رو برای نگهداری وسایل مختلف از گلدان و اکسسوری گرفته تا کتاب ها و ... در هر قسمتی از خانه موضوعیت دارند.
لوستر مناسب اتاق خواب کدام است؟
1402/07/24 - 15:19
لوستر مناسب اتاق خواب کدام است؟
هر گاه پس از یک روز طولانی کاری، هر گاه پس از یک سفر دوستانه یا خانوداگی، هر گاه پس از مهمانی و ... به خانه بر می گردیم برای ریلکس کردن و استراحت به سمت اتاق خواب  می رویم چراکه اتاق خواب محل آرامش هر خانه ای محسوب می شود. مکانی یا حریم مخصوص به هر فرد که می توان در آن راحت و آسوده بود.
لیست لوازم چوبی ضروری جهیزیه
1402/07/22 - 18:12
لیست لوازم چوبی ضروری جهیزیه
وسایل چوبی قسمت اعظمی از جهیزیه را شامل می شود و می توان گفت مهم ترین بخش خرید جهیزیه خرید سرویس چوبی است. با توجه به افزایش قیمت ها، خانواده ها ترجیح می دهند تنها لوازم ضروری را تهیه کنند و از خرید لوازم جانبی و غیر ضروری چشم پوشی می کنند. در این مقاله سعی کردیم تا لیستی از لوازم چوبی ضروری را در اختیارتان قرار دهیم.
نکات مورد نیاز برای طراحی دکوراسیون داخلی
1402/07/19 - 18:50
نکات مورد نیاز برای طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی هنر چیدمان و انتخاب مناسب وسایل داخل فضای ساختمان؛ به منظور ایجاد فضایی گرم و دل انگیز در محیط زندگی می باشد. شاید در نگاه اول طراحی دکوراسیون داخلی کاری آسان به نظر آید ولی این طور نیست و نکات مهمی در این زمینه وجود دارد. در این مقاله سعی کردیم نکات کلیدی طراحی داخلی را به طور خلاصه بیان کنیم.
ترفند های تغییر دکوراسیون
1402/07/16 - 16:18
ترفند های تغییر دکوراسیون
همه ما تمایل داریم هر از چند گاهی تغییراتی در دکوراسیون محیط زندگی یا کار ایجاد کنیم. برای ایجاد تغییر دکوراسیون نیازی به صرف هزینه های هنگفت نیست. گاهی تغییراتی کوچک و کم هزینه، فضا را جذاب کرده و انرژی مثبت به شما تزریق می کند. در این مقاله به برخی از ترفند های تغییر دکوراسیون اشاره شده است.
دکوراسیون اتاق دو قلو ها
1402/07/12 - 16:49
دکوراسیون اتاق دو قلو ها
معمولا دو قلو ها از هنگام تولد تا نوجوانی وحتی بزرگسالی در یک اتاق خواب هستند. از همین جهت طراحی دکوراسیون اتاق خواب دو قلو ممکن است کمی دشوار باشد. زیرا اتاق متعلق به دو نفر بوده و باید سلیقه دو نفر را در نظر گرفت که گاهی ممکن است دو سلیقه کاملا متفاوت باشد. در این مطلب اصول دکوراسیون اتاق خواب دو قلو ها را توضیح می دهیم.
تخت خواب سایه بان دار
1402/07/10 - 17:53
تخت خواب سایه بان دار
در دنیای طراحی و ساخت مبلمان و سرویس های چوبی با انواع و اقسام طرح ها و مدل ها مواجه ایم. این تنوع طرح، همه سلیقه ها و کاربرد ها را تحت پوشش قرار می دهد. یکی از متفاوت ترین انواع تخت خواب های طراحی شده، تخت خواب سایه بان دار است که در این مطلب قصد داریم بیشتر در مورد آن بدانیم.
رو تختی را با چه لوازمی ست کنیم
1402/07/06 - 16:08
رو تختی را با چه لوازمی ست کنیم
تصور کنید شما گران ترین و مرغوب ترین لوازم و اثاثیه را برای اتاق خوابتان تهیه کرده اید ولی با هم همخوانی و هماهنگی نداشته باشند، در این صورت علیرغم هزینه زیاد، اتاق خواب دلخواه شما نیست. برای رسیدن به یک اتاق خواب شیک ست بودن اجزا و عناصر اصل اساسی است. این مطلب در خصوص چگونگی ست کردن رو تختی با سایر لوازم اتاق خواب است.
تاثیر شمع در اتاق خواب
1402/06/13 - 16:22
تاثیر شمع در اتاق خواب
در گذشته شمع وسیله ای برای روشنایی محیط بود. اما امروزه علاوه بر ایجاد روشنایی، یکی از اکسسوری های مهم در دیزاین داخلی است. شمع در ایجاد فضایی عاشقانه، فانتزی و آرامش بخش بسیار موثر است. بنابرین حضور آن در اتاق خواب بسیار سود بخش است. در این مقاله سعی داریم تا نقش شمع در اتاق خواب را مورد بررسی قرار دهیم.
نحوه هماهنگی میز ناهار خوری و مبل
1402/06/09 - 19:00
نحوه هماهنگی میز ناهار خوری و مبل
همانطور که می دانید رعایت هماهنگی و هارمونی اصل مهم و اساسی در چیدمان دکوراسیون خانه و یا هر محیط دیگر است. در دکوراسیون خانه مبلمان و میز ناهار خوری دو آیتم حیاتی و اصطلاحا چشم دکوراسیون خانه اند. هماهنگی بین این دو در زیبایی و جذابیت خانه تاثیر بسزایی دارد. در این مطلب قصد داریم در ارتباط با نحوه هماهنگی مبلمان و میز ناهار خوری اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.
رو تختی را با چه لوازمی ست کنیم
1402/06/05 - 16:15
رو تختی را با چه لوازمی ست کنیم
تصور کنید شما گران ترین و مرغوب ترین لوازم و اثاثیه را برای اتاق خوابتان تهیه کرده اید ولی با هم همخوانی و هماهنگی نداشته باشند، در این صورت علیرغم هزینه زیاد، اتاق خواب دلخواه شما نیست. برای رسیدن به یک اتاق خواب شیک ست بودن اجزا و عناصر اصل اساسی است. این مطلب در خصوص چگونگی ست کردن رو تختی با سایر لوازم اتاق خواب است.
ترفند های خانه داری
1402/06/02 - 14:12
ترفند های خانه داری
خانم های خانه دار همواره در فضای مجازی به دنبال راهکار هایی برای آسان تر انجام دادن کار های خانه و یا ایده گرفتن هستند. با این ترفند ها کار ها راحت تر پیش می رود و احساس رضایت و لذت دو چندان خواهد شد. در این مقاله به ارائه بعضی ترفند های خانه داری می پردازیم.
فنگ شویی
1402/05/31 - 19:03
فنگ شویی
زندگی شهری و صنعتی امروزی استرس و تشویش ذهنی را با خود به همراه آورده است و انسان به دنبال راهی برای دستیابی به آرامش است. به همین دلیل به روش هایی مانند یوگا و مدیتیشن گرایش پیدا کرده است. فنگ شویی نیز یکی از همین روش هاست. فنگ شویی در قسمت های مختلف زندگی مانند دکوراسیون خانه، رابطه افراد، کسب و کار و غیره کاربرد دارد. برای آشنایی بیشتر با فنگ شویی با ما همراه باشید
کابینت مدرن
1402/05/28 - 19:56
کابینت مدرن
سبک دکوراسیون مدرن امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. رد پای این سبک در آشپزخانه منازل نیز دیده می شود و بسیاری از مردم در خرید کابینت به دنبال کابینت مدرن هستند. کابینت مدرن کارآیی خوبی داشته و از فضا حداکثر استفاده را می کند. در عین حال قیمت مناسب تری هم دارد و مقرون به صرفه است. در این مقاله قصد داریم کابینت مدرن و انواع آن را به شما معرفی کنیم.
نحوه چیدمان صندلی برای انواع مدل های میز
1402/05/24 - 12:01
نحوه چیدمان صندلی برای انواع مدل های میز
نحوه چیدمان در هر محیطی از اهمیت زیادی برخوردار است. چیدمان اصولی می تواند موجب القای حس راحتی، لذت بخش بودن و رضایت از حضور درآن محیط؛ شود. میز و صندلی در محیط های مختلفی کاربرد دارند. از میز و صندلی غذا خوری منزل گرفته تا محیط های تجاری، اداری، مدرسه و... . در این مقاله انواع چیدمان میز و صندلی در محیط های مختلف را بررسی می کنیم
چوب راش و انواع آن
1402/05/21 - 16:57
چوب راش و انواع آن
اگر تا کنون بدنبال خرید وسایلی که چوب در آن ها بکار رفته است بوده اید و یا قصد انجام پروژه یا ساخت وسیله چوبی را دارید، بی شک شنیده اید که بهترین چوب مورد استفاده در وسایلی چوبی، نوعی چوب به نام راش است. چوب راش از درخت راش بدست می آید و از آنجایی که این درخت شاخه و برگ فراوان داشته و قطر تنه آن به 1.5 متر هم میرسد برای ساخت و تولید انواع محصولات چوبی خصوصا میز و صندلی و کابینت و ... مناسب است. با توجه به اهمیت چوب راش و تقاضای فراوانی که از سوی تولید کنندگان در تهیه و ساخت محصولات مختلف دارد در
بهترین مکان قرار گیری کنسول در منزل
1402/05/15 - 14:31
بهترین مکان قرار گیری کنسول در منزل
آینه و کنسول از مهم ترین تجهیزات در منزل هستند. آینه وکنسول تنها جنبه تزئینی ندارد. بلکه می تواندکاربردی بوده و در نظم و ترتیب بخشیدن به وسایل شما بسیار اثر بخش باشد. البته برای اینکه زیبایی و کاربردی بودن به خوبی محقق شود، بایستی آینه و کنسول در مکان مناسبی در منزل قرار گیرند. در این مطلب درباره بهترین مکان قرارگیری کنسول اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهیم.
انواع چوب
1402/05/14 - 16:09
انواع چوب
امروزه در هر خانه اي يک وسيله ساخته شده از چوب ديده مي شود. شناخت انواع چوب و ويژگي هاي آنها به شما در انتخاب بهتر محصولات چوبي کمک مي کند. در اين مقاله قصد داريم در مورد انواع چوب و ويژگي هاي آنها صحبت کنيم.
مبل مدرن
1402/05/03 - 16:36
مبل مدرن
در سال های اخیر بیشترین تقاضا در حیطه دکوراسیون داخلی خانه از میان محصولاتی بوده است که به سبک مدرن طراحی و تولید شده اند. این سبک توانسته است طرفداران زیادی را به خود جلب کرده و خصوصا در خانه نوعروسان و افرادی که تازه صاحب خانه شده اند زیبایی به خصوصی ایجاد کند. چراکه اصل مبلمان و سایر محصولات مدرن بر سادگی و کاربردی بودن است و از انجایی که عموما اولین خانه زوجین کوچک و نقلی است، به سمت سبک مدرن می روند. علاوه بر این مبلمان و سبک مدرن با هر فضایی به راحتی ست می شود پس افرادی که قصد دارند خانه خ
مقایسه چوب و ام دی اف
1402/05/01 - 13:30
مقایسه چوب و ام دی اف
سوال پر تکرار خریداران از فروشندگان برای خرید تخت خواب این است که: تخت خواب چوبی بهتر است یا ام دی اف؟ در این مقاله برای رسیدن به پاسخ این پرسش، تخت خواب چوبی و ام دی اف را از تمامی جهات مقایسه  می کنیم.
تفاوت مبل مینیمال و نئوکلاسیک
1402/04/28 - 19:04
تفاوت مبل مینیمال و نئوکلاسیک
برای خرید مبلمان مناسب منزل خود بایستی تمام سبک ها و  مدل های مبلمان موجود در بازار را بررسی کنید تا بتوانید بهترین انتخاب که به سلیقه شما نزدیک تر است را داشته باشید. در این مقاله قصد داریم دو سبک مینیمال و نئوکلاسیک را زیر ذره بین مقایسه ببریم.
تفاوت مبل کلاسیک و مینیمال
1402/04/26 - 18:53
تفاوت مبل کلاسیک و مینیمال
مبل کلاسیک و مبل مینیمال هر دو جز مدل های پر طرفدار مبلمان هستند. هر دو سبک تنوع بسیار بالایی در بازار دارند که می توانند همه سلیقه ها را در بر بگیرند. در این مقاله قصد داریم با ارائه اطلاعاتی در مورد مشخصات و ویژگی های این دو سبک مبلمان، کمک کنیم در هنگام خرید مبل مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.
مبلمان مینیمال
1402/04/25 - 20:01
مبلمان مینیمال
سبک مینیمال یکی از سبک های پرطرفدار در دکوراسیون داخلی است که این سال ها اصطلاحا ترند شده است. سادگی در کنار زیبایی دلیل اصلی محبوبیت این سبک است. این سبک طراحی ودیزاین مبلمان را نیز تحت تاثیر قرار داده است. مبلمان مینیمال کاربردی، ساده و شیک بوده و برای خانه های کوچک امروزی بهترین انتخاب است. در این مقاله قصد داریم ویژگی های مبلمان مینیمال را برشماریم و آن را در انواع محیط ها و فضا ها بررسی کنیم.
سبک مینیمال
1402/04/24 - 19:20
سبک مینیمال
مینیمالیسم به معنای ساده گرایی یا کمینه گرایی است. هدف مینیمالیسم اولویت بندی ملزومات ضروری و کاربردی زندگی است. رد پای این سبک در آثار هنری، معماری، طراحی وبسایت ها، موسیقی، مد و سایر بخش های زندگی به چشم می خورد. سبک مینیمال دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی را نیز تحت تاثیر قرار داده است. در این مقاله به بررسی سبک مینیمال و ویژگی های آن در دکوراسیون می پردازیم.
بهترین مدل کتابخانه برای خانه های کوچک
1402/04/22 - 17:02
بهترین مدل کتابخانه برای خانه های کوچک
اصل اساسی در خانه های کوچک استفاده از طرح های مدرن و دقت در چیدمان است چراکه طرح و سبک مدرن ریشه در سادگی و شیک بودن دارد و به گونه ای طراحی شده است که از تمامی فضا های خانه حداکثر استفاده را کند. طرفداران سبک مدرن به کاربردی بودن وسایل دقت می کنند و کم تر وسیله ای را صرفا به جهت زیبایی بدون کاربرد دیگری تهیه می کنند. در رابطه با کتابخانه برای خانه های کوچک هم همین اصل از سبک مدرن صادق است از همین رو در ادامه این مقاله که با هدف معرفی بهترین مدل کتابخانه برای خانه های کوچک نوشته شده است، تأکید ب
میز تحریر وانواع آن
1402/04/21 - 19:14
میز تحریر وانواع آن
میز تحریر یکی از وسایل دوست داشتنی، مهم و کاربردی در دکوراسیون اتاق است. میز تحریر در اتاق موجب ایجاد یک فضای اختصاصی برای مطالعه، کار، نوشتن، برنامه ریزی های روزانه یا هر کار دیگر شده و نظم خاصی نیز به اتاق می دهد. یک میز تحریر مناسب می تواند فرزندان شما را به انجام تکالیف و درس خواندن راغب تر کند و در پیشرفت تحصیلی آنها تاثیر بسزایی داشته باشد. در ادامه این مقاله به معرفی انواع میز تحریر و شرح ویژگی های آنها می پردازیم.
بهترین مکان قرارگیری میز تحریر
1402/04/20 - 16:48
بهترین مکان قرارگیری میز تحریر
اگر یکی از اعضا خانواده شما دانش آموز، دانشجو باشد و یا ساعاتی از طول روز را در خانه مشغول کار و فعالیت باشد، از میز تحریر به عنوان ابزار کار خود استفاده می کند و شخصی که مسئول چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه است، قطعا با این چالش روبرو شده است که میز تحریر را در کجای خانه قرار دهد. در این مقاله با عنوان بهترین مکان قرار گیری میز تحریر در صدد پاسخ به این سوال بر آمده ایم و قصد داریم در فضا های مختلف خانه یا چیدمان های متفاوت، بهترین مکان قرار گیری میز تحریر را مشخص کنیم. پس اگر شما هم از میز تحریر
پاتختی را کجا بگذاریم ؟
1402/04/19 - 16:21
پاتختی را کجا بگذاریم ؟
همانطور که از نام میز پاتختی مشخص است، میزی ست که در کنار تخت خواب استفاده می شود. یک میز کوچک زیبا که عمدتا در طرح های مدرن و فانتزی به تناسب سن و سال و سلایق و علایق کاربر در هر اتاق متفاوت از دیگری خواهد بود. با وجود آنکه میز پاتختی دقیقا در کنار تخت خواب قرار می گیرد اما در این مقاله به صورت دقیق تر و جزئی تر به دنبال پاسخ این سوال هستیم که میز پاتختی را کجا بگذاریم؟ میز پاتختی از ملزومات اتاق خواب است که بسیار هم کاربردی ست پس لازم است در رابطه با بهترین مکان قرار گیری میز پاتختی اطلاعات ل
نقش کتابخانه در دکوراسیون
1402/04/18 - 11:52
نقش کتابخانه در دکوراسیون
اگر به معماری خانه ها از قدیم تا کنون دقت کنید، به نقش کتابخانه در دکوراسیون پی خواهید برد. کتابخانه ها در طول زمان کوچک تر و کاربردی تر شده اند. ر خانه های قدیمی و احتمالا خانه پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها دیده ایم که یک کتابخانه بزرگ که گاها علاوه بر جای کتاب فضا هایی مخصوص اکسسوری و لوازم دکوری داشته است، با شیشه های رنگی که زیبایی بیشتری به کتابخانه می دهد و عموما به عنوان پارتیشن مورد استفاده قرار می گرفته است، قسمت پذیرایی را از نشیمن جدا می کرده است. رفته رفته کتابخانه ها کوچک تر و ساده تر ش
چه رنگی مبلمان برای خانه های کوچک مناسب است؟
1402/04/16 - 15:44
چه رنگی مبلمان برای خانه های کوچک مناسب است؟
با تغییر سبک زندگی و افزایش جمعیت در شهر های بزرگ، متراژ خانه ها به سمت کوچک تر شدن رفته است. ساکنان خانه ها همواره در پی روشی برای استفاده ی حداکثری از فضای محدود خانه ها هستند. مبل یکی از آیتم های اصلی هر خانه است و انتخاب رنگ مبل برای خانه های کوچک امروزی مستلزم دقت و حساسیت فراوانی است. در این مقاله به بررسی مناسب ترین رنگ مبل برای خانه های کوچک می پردازیم.
<   <<  1 2 3 4 5  ...  >>   >