• شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۲
  • شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۱

مقالات دکوراسیون داخلی

بورس میز تلویزیون در تهران کجاست؟
1401/04/07 - 12:01
بورس میز تلویزیون در تهران کجاست؟
مراجعه به مراکز اصلی پخش، بورس و فروشگاه های بزرگ، مزیت های فراوانی از جمله تنوع برند، تنوع رنگ و طرح، قیمت مناسب و ... را به همراه دارد به همین دلیل یکی از تمایلات اصلی خریداران خصوصا در خرید کالا ها و محصولات عمری  با دوام ان است که برای خرید به سراغ بورس فروش بروند. در این مقاله بدنبال بررسی بورس میز تلویزیون در کلان شهر تهران پراخته ایم.
ایده شیک دکوراسیون کتابخانه منزل
1401/04/04 - 16:46
ایده شیک دکوراسیون کتابخانه منزل
وجود تعداد زیادی کتاب و لزوم وجود کتابخانه در خانه ها به هر دلیل قطعی ست. ممکن است شما اهل مطالعه باشید، ممکن است کتاب ها متعلق به فرزندان مدرسه ای شما باشند، دانشجویان و دانش آموزان کنکوری با تعداد زیادی کتاب مواجه هستند که هیچ فضایی بهتر از کتابخانه نمی تواند به کتاب ها سر و سامان دهد. آنچه در این مقاله بررسی می شود ارائه ایده های شیک دکوراسیون برای انتخاب و چیدمان کتابخانه منزل است. پس در ادامه با مقاله همراه شوید تا در رابطه با کتابخانه های کوچک و بزرگ زیبا مطلع شوید.
اشتباهات پر تکرار در مورد چیدمان دکوراسیون اتاق خواب
1401/04/02 - 16:44
اشتباهات پر تکرار در مورد چیدمان دکوراسیون اتاق خواب
با اهمیتی که در دنیای امروزی به سلامت روان داده می شود، باید بدانیم مواردی از جمله چیدمان و دکوراسیون فضاهای مختلف خانه تاثیر بسیار مهم و بسزایی بر سلامت روان ما خواهند داشت.
چیدمان میز آرایش و نکاتی درباره آن
1401/03/23 - 19:05
چیدمان میز آرایش و نکاتی درباره آن
در این مقاله به بررسی چیدمان میر آرایش و بیان نکاتی جهت استفاده بهتر از میز و زیبایی بیشتر فضای دکوراسیون پرداخته شده است. پس در ادامه مقاله با ما همراه شوید تا هر آنچه بابت انتخاب شایسته لازم و ضروری است را بدانید.
راهنمای خرید میز و صندلی ناهار خوری
1401/03/19 - 09:19
راهنمای خرید میز و صندلی ناهار خوری
میز و صندلی ناهارخوری به یکی از اصلی ترین کالا های هر خانه ای مبدل شده است. در واقع بهتری از چنین عنوان کنیم که میز و صندلی ناهار خوری یکی از مهم ترین ابزار های هر خانه ای است چراکه محصولی کاملا کاربردی ست و ابزاری ست جهت حفظ سلامت و ارگونومی بدن تا زندگی بهتری را تجربه کنیم.
مدل کانتر آشپزخانه با انواع طرح های متنوع
1401/03/05 - 14:47
مدل کانتر آشپزخانه با انواع طرح های متنوع
اولین بار که کانتر یا اپن که نوع پرکاربرد کانتر است، برای آشپزخانه ها دیده شد و رفته رفته به ترند مورد علاقه در بین صاحب خانه ها تبدیل شد، طراحان دکوراسیون با ریسک بسیار بالایی کانتر را که امروزه به شکل های مختلف و متنوعی در نهاد دیده می شود معرفی کردند.
دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک
1401/03/03 - 10:03
دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک
در دنیای مد و فشن با سبک های مختلفی روبرو هستیم که در کلی ترین حالت سبک های موجود در سه دسته شامل سبک کلاسیک، سبک سنتی و سبک مدرن دسته بندی می شوند. انواع سبک طراحی بر اساس سلیقه و نیاز مشتریان انتخاب می شود. آنچه در انتخاب سبک خاصی باید مورد توجه قرار گیرد فضای خانه و همچنین سلیقه صاحب خانه است.
چگونه پرده و فرش خود را با هم ست کنیم
1401/03/01 - 09:44
چگونه پرده و فرش خود را با هم ست کنیم
فرش هایی که اغلب از نوع ماشینی و کمتر از نوع دست بافت هستند، مبلمان و پرده ها سه عنصر مهمی در فضای خانه می باشند که هماهنگ بودن این سه عنصر گام اول در داشتن یک دکور شیک و زیبا ست.
راهنمای خرید میز تلویزیون LCD یا LED
1401/02/29 - 15:38
راهنمای خرید میز تلویزیون LCD یا LED
استفاده از تلویزیون و طبیعتا میز تلویزیون در خانه های آپارتمانی که امروزه در کلانشهرها بسیار دیده می شود و به سبک و معماری تقریبا یکسانی ساخته می شوند، برای پذیرایی عمومیت دارد اما در خانه های بزرگ با متراژ بالا قسمتی از فضای خانه در کنار هال و پذیرایی به میز تلویزیون اختصاص پیدا می کند که تحت اتاق فضای TV یا TV Room شناخته می شود.در این فضا با رعایت فاصله استاندارد یک دست مبلمان راحتی هم گذاشته می شود.
انواع میز ناهار خوری و ویژگی های آن
1401/02/29 - 15:17
انواع میز ناهار خوری و ویژگی های آن
به همان اندازه که مبلمان در خانه های امروزی نقش مهم و کاربردی دارد میز ناهار خوری هم برای هر خانه‌ ای لازم و ضروری ست، اما خریداران برای خرید میز ناهار خوری با انواع مختلفی از میزهای مدرن شیک و زیبا رو به رو هستند.
سرویس خواب عروس و جهیزیه شامل چه چیزهایی است؟
1401/02/25 - 16:42
سرویس خواب عروس و جهیزیه شامل چه چیزهایی است؟
از جمله مهم ترین وسایلی که برای خرید جهیزیه لازم و ضروری است، سرویس خواب عروس و داماد است. سرویس چوب عروس پکیج کاملی از هر آن چیزی است که در اتاق خواب مورد نیاز می باشد.
راهنمای خرید مبل نیمکتی
1401/02/25 - 16:39
راهنمای خرید مبل نیمکتی
در این مقاله و با توجه به تکرر خرید مبل نیمکتی از انواع مختلف نیمکت چوبی مدرن، نیمکت مبلی و مبل نیمکتی چوبی بر آن شدیم تا با ارائه نکاتی سعی در خرید مناسب مبل نیمکتی نماییم. پس در ادامه با ما همراه شوید تا با اطلاع از راهنمای خرید مبل نیمکتی خریدی بهتر از
سبک کلاسیک چیست؟ و طراحی وسایل به سبک کلاسیک چگونه است؟
1401/02/20 - 16:00
سبک کلاسیک چیست؟ و طراحی وسایل به سبک کلاسیک چگونه است؟
معماری و سبک کلاسیک طرح پرطرفداری ست که هر روز محبوب تر می شود چراکه شیک بودن و جذابیت طرح کلاسیک نسبت به سایر طرح ها بسیار بیشتر است.
نحوه تمیز کردن تشک تخت خواب
1401/02/17 - 16:07
نحوه تمیز کردن تشک تخت خواب
قطعا برای شما هم پیش آمده است که تشک تخت خواب به هر دلیل دارای لکه شده است و به احتمال زیاد این سوال برایتان پیش می آید که چطور تشک تخت خواب را تمیز کنم؟
میز کامپیوتر مدرن جدید و شیک
1401/02/14 - 16:22
میز کامپیوتر مدرن جدید و شیک
پیشرفت تکنولوژی کامپیوتر، لپ تاپ تبلت و گوشی های هوشمند را عضو جدایی ناپذیر از زندگی های ما کرده است و به همین دلیل استفاده از میز کامپیوتر که عموماً میز کار هم محسوب می شود، در دکوراسیون جایگاه خود را پیدا کرده است. حال این دکوراسیون می ‌تواند اتاق کار باشد، فضای اداری باشد و یا حتی در خانه های کوچک اتاق خواب برای قرار گرفتن میز کامپیوتر مورد استفاده قرار گیرد.
نکات خرید جاکفشی چوبی
1401/02/14 - 15:51
نکات خرید جاکفشی چوبی
انتخاب یک جاکفشی چوبی زیبا که بتواند فضای خانه را شیک جلوه داده و همچنین بیشترین استفاده را داشته باشد نیاز به شناخت المان های زیبایی و همچنین نیاز به داشن لازم در رابطه با انواع مختلف جاکفشی های موجود در بازار در طرح ها و رنگ های مختلف دارد.
میز توالت در سرویس خواب
1401/02/08 - 09:32
میز توالت در سرویس خواب
آنچه در اتاق خواب جلوه و کاربرد زیبایی دارد، سرویس خواب و البته نحوه چیدمان آن است که بسیار زیاد تحت تاثیر سلیقه فرد قرار می گیرد.
چگونه مبل ساخته میشود؟
1401/02/06 - 13:39
چگونه مبل ساخته میشود؟
هنر ساخت مبلمان آن به حدی است که در بهترین دانشگاه های کشور رشته ‌ای به طراحی و ساخت آن اختصاص داده شده است. با این وجود خریداران اطلاعات چندان زیادی در رابطه با چگونگی ساخت مبلمان نداشته و از این رو لازم می دانیم در این مقاله با اشاره به چگونگی ساخت مبلمان خریداران را با مبلمان های مدرن و راحتی آشنا کنیم، پس در ادامه با ما همراه شوید اگر قصد خرید آگاهانه مبلمان مدرن و یا مبل راحتی را دارید.
تخت خواب چوبی بهتر است یا فلزی؟
1401/02/01 - 17:55
تخت خواب چوبی بهتر است یا فلزی؟
استفاده از تخت خواب به حدی فراگیر شده است که حضور آن در اتاق خواب الزامی است و در واقع تخت خواب جزئی از دکوراسیون اتاق خواب به حساب می آید. پس باید در انتخاب تخت خواب نهایت دقت را به کار ببریم تا تمام ابعاد یک خرید خوب را پوشش دهیم. آنچه در این مقاله بیش از از هر نوع ویژگی در تخت خواب مورد بررسی قرار می گیرد انتخاب مناسب متریال است. پس اگر در کنار زیبایی، کیفیت تخت خواب و همچنین استاندارد های لازم برای سلامت مدنظر شما ست در ادامه این مقاله با عنوان تخت خواب فلزی بهتر است یا چوبی با ما همراه شوید
ویژگی های صندلی اپن مناسب چیست؟
1401/01/30 - 19:57
ویژگی های صندلی اپن مناسب چیست؟
در بین تمام تغییراتی که در دکوراسیون طی سال های اخیر به وجود آمده است و و بدون هیچ غرض ورزی می توان ادعا کرد همگام شدن با این تغییرات خصوصاً هنگامی که با تغییر سبک زندگی و تغییر معماری خانه ها روبه رو هستیم، امری پسندیده و تاثیرگذار بر زندگی خواهد بود استفاده از صندلی اپن در دکوراسیون داخلی آشپزخانه است. تنوع بسیار زیادی جهت تهیه یک صندلی اپن مناسب وجود دارد که در این مقاله به ویژگی های یک صندلی اپل مناسب اشاره کرده و توضیح خواهیم داد صندلی اپن مناسب کدام نوع صندلی است. پس با ما همراه شوید تا با
پاتختی سرویس خواب چیست و چه کاربردهایی دارد
1401/01/27 - 20:05
پاتختی سرویس خواب چیست و چه کاربردهایی دارد
در این مقاله به بررسی مفصل پاتختی سرویس خواب و کاربرد های آن پرداخته ایم. چراکه این مورد انواع مختلفی داشته که همگی تقریبا با داشتن یک کاربرد ظاهری متفاوت به خود گرفته اند؛ پس با ما همراه شوید تا به آشنایی بیشتر با پاتختی سرویس خواب انتخابی شایسته تر برای اتاق خوابمان داشته باشیم.
راهنمای انتخاب کوسن مناسب
1401/01/27 - 17:47
راهنمای انتخاب کوسن مناسب
کوسن یکی از اکسسوری های مهم دکوراسیون است که تنوع بسیار زیادی داشته و نه تنها قابلیت ست شدن و زیباسازی دکوراسیون را دارد، بلکه عنصری کاربردی در فضای خانه به حساب می آید. در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته ایم که چطور با انتخاب کوسن مناسب برای مبلمان دکوراسیون را شیک جلوه دهیم و در ادامه پس از بررسی رایج ترین اشتباهات در رابطه با انتخاب کوسن نکات اساسی و مهم در این رابطه را بیان می کنیم پس اگر به خانه و و دکوراسیون خانه خود اهمیت می دهید، مطالعه متن مقاله به آگاهی شما در رابطه با اصول دکورات
انواع چیدمان مبل فضای کوچک
1401/01/24 - 15:28
انواع چیدمان مبل فضای کوچک
چیدمان مبلمان نقش مهم و بسزایی در دید بصری ایجاد می کند. خوشبختانه امروزه انواع مبلمان مدرن و راحتی سازگار با هر فضایی عرضه می ‌شوند که کافی ست صاحب خانه با اندکی دقت و ریزبینی مبلمان مناسب با فضای خانه را انتخاب کرده و پس از آن در چیدمان نهایت دقت را به خرج دهد. در این مقاله بررسی انواع چیدمان مبل فضای کوچک می پردازیم و مبلمان راحتی و مدرن را به عنوان بهترین انتخاب برای چنین فضا هایی معرفی می کنیم.
نکات مهم در چیدمان فرش پذیرایی
1401/01/20 - 13:43
نکات مهم در چیدمان فرش پذیرایی
آنچه خانه ایرانیان را باصفا و گرم و دلنشین می کند فرش هایی هستند که در دسته های مختلف از شانه و تراکم گرفته تا رنگ و طرح و ... در بازار وجود دارند.
راهنمای خرید کتابخانه چوبی
1401/01/18 - 14:40
راهنمای خرید کتابخانه چوبی
کتابخانه یکی از عناصر کاربردی در هر خانه ای است که به علت قرار گرفتن در دکوراسیون علاوه بر کاربرد به جهت زیبایی و تأثیر آن بر فضای خانه مورد توجه صاحب خانه ها و طراحان قرار گرفته است.
انواع میز جلو مبلی گرد چوبی
1400/12/23 - 09:42
انواع میز جلو مبلی گرد چوبی
همانطور که می دانید، تنوع میزهای جلو مبلی در بازار بسیار زیاد است و در این میان میز جلو مبلی مدرن بالاترین میزان تقاضا را دارد و افراد بسیاری هستند که به دنبال خرید میز جلو مبلی جدید با ظاهری متفاوت می باشند حتما زمانی وجود داشته است که جهت خرید میز جلو مبلی وارد فروشگاهی شده اید و تنوع بالای میزهای جلو مبلی موجب سردرگمی شما شده است و...
جدیدترین مدل های آینه و کنسول
1400/12/18 - 12:28
جدیدترین مدل های آینه و کنسول
خرید جدید ترین مدل های آینه کنسول و معرفی انواع آینه و میز کنسول که از وسایل بسیار شیک و زیبایی هستند که به عنوان وسیله ای لاکچری و دکوری مورد استفاده قرار میگیرد.معرفی فروشگاه اینترنتی مبلمان hsh که شیک ترین و جدید ترین مدل های آینه کنسول مدرن را تولید کرده است.
چیدمان میز و صندلی در تراس
1400/12/14 - 13:42
چیدمان میز و صندلی در تراس
اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید تا از فضای تراس خود استفاده هایی داشته باشید لازم است تا جهت خرید میز و صندلی چوبی و یا مواردی همچون صندلی راک یا صندلی راحتی توی بالکن و تراس اقدام نمایید و این خریدها را به ثبت برسانید تا بتوانید، فضای جذاب تر و بهتری را ایجاد کرده و از آن لذت ببرید...
تشک طبی بهتره یا فنری؟
1400/12/11 - 12:50
تشک طبی بهتره یا فنری؟
شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که تشک طبی بهتره یا تشک فنری؟ در رابطه با پاسخ به این سوال نیز باید بگوییم که ابتدا و قبل از هرچیزی این شما هستید که باید مشخص کنید با چه نوع از این مدل ها راحتی بیشتری را احساس می کنید و یا این که قبل از انجام هر کار و یا اقدام خاصی، تحقیقات کافی انجام دهید...
بهترین رنگ برای اتاق خواب پسران جوان
1400/12/08 - 13:48
بهترین رنگ برای اتاق خواب پسران جوان
اتاق خواب به عنوان بخش مهمی در خانه یک مکان شخصی است که با توجه به سلیقه ای امکان دیزاین شدن دارد پسران جوان در سنی هستند که سرشار از انر‌ژی و جنب و جوش هستند معمولا برای اتاق خواب خود رنگی انتخاب میکنند که گویای این انرژی باشد رنگ های مناسب اتاق خواب پسران را در ادامه خواهیم داشت.
میز بار مدرن و شیک
1400/12/05 - 14:39
میز بار مدرن و شیک
میز بار از وسایلی است که امروزه استفاده از آن در دکوراسیون رواج بیشتری یافته است که  بسیار شیک و زیبا است
جدیدترین میز تلویزیون چوبی
1400/11/27 - 18:16
جدیدترین میز تلویزیون چوبی
در هر خانه ای آن بخش از منزل که به خوردن غذا و گرد هم آمدن اعضای خانواده مربوط است بسیار مهم است انداختن سفره و نشستن بر روی زمین سنت قدیمی غذا خوردن ایرانی ها بوده اما امروزه به خاطر جلوگیری از کمر درد و پادرد و کمتر شدن زحمات پهن کردن و جمع کردن سفره استفاده از میز غذا خوری رواج بیشتری یافته است.
مرکز فروش تخت خواب مدرن دو نفره
1400/11/27 - 18:15
مرکز فروش تخت خواب مدرن دو نفره
مدل های زیادی از تخت خواب دو نفره در بازار وجود دارد اما امروزه سلیقه افراد بیشتر به سمت خریدن تخت خواب های مدرن و اسپرت که ویژگی خاص آنها سادگی و راحتی است سوق پیدا کرده است.
خرید پاتختی چوبی جدید
1400/11/25 - 18:09
خرید پاتختی چوبی جدید
پاتختی همان میز کنار تخت است که میتواند در کنار تخت یا هر جای دیگر اتاق خواب قرار بگیرد این میز های کوچک معمولا از یک یا بیش از یک کشو ساخته میشوند و برای نگهداری و قرارگیری وسایلی که ممکن است در طول شب نیاز شود کاربرد دارد وسایلی مانند چراغ مطالعه ، ساعت زنگدار ، نوشیدنی یا دارو ، تلفن همراه یا کتابی که هر شب عادت به خواندن آن دارید.پاتختی که جزو وسایل همراه سرویس خواب محسوب میشود میتواند به صورت تک یا جفت خریداری شود.
اقسام مبلمان و اسامی انواع مبلمان خانگی
1400/11/24 - 17:08
اقسام مبلمان و اسامی انواع مبلمان خانگی
مسلما شما نیز اطلاعاتی در رابطه با انواع مبلمان در اختیار دارید که نوع هر مبلمان را برای شما مشخص نموده است و به دسته بندی آن ها می پردازید و می توانید به راحتی نوع مبل انتخاب خود را تشخیص دهید. به عنوان مثال، مبلمان استیل، مبلمان کلاسیک و همینطور مبلمان راحتی نیز دسته بندی های مبل را برای شما تشکیل می دهند و هریک از مبل های فوق نیز خود به دسته های کوچک تری تقسیم می شوند.
اتومان و انواع آن را بشناسید
1400/11/24 - 16:02
اتومان و انواع آن را بشناسید
در واقع می توانیم، اتومان ها را زیرمجموعه ای از مبلمان های نشیمن برشمریم که طیف بسیار وسیعی از فرم ها، طرح و سبک را در بر گرفته اند.
بهترین چیدمان مبل و تلویزیون در پذیرایی
1400/11/17 - 16:02
بهترین چیدمان مبل و تلویزیون در پذیرایی
شاید بتوان یکی از اصلی ترین موضوعاتی که در چیدمان منزل شما مهم می باشد را به نحوه چیدمان مبلمان مرتبط کنیم که هم می بایست دید خوبی به تلویزیون داشته باشد و هم یک فضای صمیمی برای داشتن محفلی گرم را به وجود آورد.
طراحی آپارتمان کوچک با چند عناصر فوق العاده
1400/11/15 - 15:59
طراحی آپارتمان کوچک با چند عناصر فوق العاده
در حال حاضر با توجه به افزایش جمعیت و در عین حال، نبود سرمایه زیاد، اکثر افراد به خرید و استفاده از آپارتمان های کوچک روی آورده اند و این امر کاملا طبیعی می باشد.
جدیدترین مدل های صندلی چوبی
1400/11/14 - 16:23
جدیدترین مدل های صندلی چوبی
همانطور که می دانید، انواع و اقسام طرح ها و مدل های صندلی های چوبی در بازار موجود می باشد که شما می توانید با توجه به نوع کاربردی که از آن ها انتظار دارید و همچنین سبک دکوراسیون منزل خود، نسبت به خرید آن ها اقدامی داشته باشید.
<   <<  1 2 3 4 5  >>   >