• موبایل

    موبایل

    ۰۹۱۲-۳۶۲۳۸۳۶
  • موبایل :

    موبایل :

    ۰۹۰۳۵۲۲۵۸۶۷
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/10/14 - 15:10
كد :133

مدل های جدید کمد دیواری چوبی برای اتاق خواب مدرن

وجود کمد دیواری چوبی برای هر اتاق خوابی در حال حاضر از اوجب واجبات می باشد و لازم است تا هر اتاقی برای خود از این دسته کمد دیواری ها داشته باشد تا افراد ساکن در آن منزل بتوانند به راحتی لوازم خود را در آن قرار داده و به این ترتیب، مکان کافی برای نگهداری تمامی وسایل خود داشته باشند.

کمد دیواری های تولید شده توسط شرکت های مختلف نیز در انواع متفاوت مدرن و لاکچری و همچنین انواع ساده آن نیز تولید شده اند و افراد استفاده کننده و خریدار می توانند به راحتی و تنها با بیان آنچه که از یک کمد دیواری مد نظر دارند و همینطور نوع دکوراسیونی که برای منزل خود مشخص نموده اند، یک نوع از کمد دیواری ها را سفارش داده و به این ترتیب، خرید آن چیزی که مورد نیاز آن ها می باشد را به راحتی انجام دهند.

مدل های جدید کمد دیواری چوبی

مدل های کمد دیواری چوبی

کمد دیواری مدرن چوبی

کمد دیواری چوبی

کمد دیواری چیست و بهترین فضا برای نصب آن کدام است؟

از کلیدی ترین بخش های هر اتاق خوابی نیز می توان به کمد دیواری اشاره ای داشت و می توان اتاق خوابی که کمد دیواری ندارد را به صورت یک آشپزخانه ای تصور کرد که هیچ گونه کابینتی در آن نصب نشده است. مهم ترین ویژگی که می توان برای کمد دیواری بیان کرد عبارت از جادار بودن آن و همچنین هماهنگی آن با دیوارهای اتاق می باشد که در واقع همین موارد که بسیار هم مهم می باشند، موجب گشته اند تا متقاضیان زیادی جهت قرار دادن و سفارش کمد دیواری وجود داشته باشد.

کمد دیواری مدرن

مدل کمد دیواری شیک و جادار

مدل کمد دیواری جدید

طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب

لازم است بدانید که کمدهای دیواری با توجه به نوع ساخت اتاق و فضایی که در اختیار افراد قرار می دهد در طرح ها و همچنین رنگ های متنوعی ساخته می شود و بهترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب نیز توسط افرادی که در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت دارند، تعیین می گردد.
مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک نیز با اتاق هایی که در سایزهای بزرگتری هستند، تفاوت هایی دارد و به این صورت است که هر اتاقی با توجه به نوع ساختار آن، پذیرای کمد دیواری خاصی است. پیدا کردن بهترین فضا برای قرارگیری کمد دیواری هم از موارد مهمی است که می بایست توسط متخصصین این امر انجام شود تا نتیجه کار به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد.

مدل کمد دیواری چند منظوره

مدل کمد دیواری چوبی

مشخصات و ویژگی های کمد دیواری ریلی

مدل کمد دیواری ریلی اتاق خواب نیز از آن دسته مدل هایی است که امروزه بیشترین تقاضا را دارد و در منازل استفاده های فراوانی از آن می شود. مدل کمد دیواری جدید به این صورت است که داخل تمامی آن ها به قسمت های کوچکتری تقسیم شده است و مورد طبقه بندی قرار گرفته تا فرد استفاده کننده بتواند به بهترین شکل ممکن از تمامی قسمت های کمد دیواری برخوردار شود.
از مهم ترین ویژگی های کمد دیواری ریلی می توان به این موضوع اشاره کرد که در صورت کمبود فضا در اتاق خواب، درب آن به راحتی باز می شود و هیچ گونه فضای اضافی را اشغال نمی کند که فرد را دچار مشکلاتی نماید.
کمد دیواری ریلی را می توان به عنوان مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک در نظر گرفت که در آن تمامی جوانب ساخت کمد مورد نظر در نظر گرفته می شود و می توان در نهایت بهترین نتیجه را از آن اخذ کرد.
از معایب آن هم می توانیم به این موضوع اشاره نماییم که درب های کمد دیورای به صورت همزمان باز نمی شوند و این مورد شاید موجب شود تا قرار دادن برخی از وسایل در کمد دیواری مشکل باشد، همچنین کثیف شدن داخل ریل های کمد دیواری را هم باید از مشکلاتی دانست که می تواند برای افراد دردسرساز باشد.

کمد دیواری ریلی

 

قیمت کمد دیواری و عوامل موثر بر آن ها

از مهم ترین قسمت های طراحی، ساخت و یا خرید هر وسیله ای را می توان به قیمت آن مرتبط دانست، قیمت کمد دیواری چوبی هم از آن دسته مواردی است که خریداران تمایل دارند تا در مورد آن ها نیز اطلاعاتی در اختیار داشته باشند که در نهایت، با توجه به تمام ویژگی ها و مشخصاتی که در نظر دارند، با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت، کمد مورد نظر خود را سفارش دهند.
مدل کمد دیواری جدید و مدرن نیز با توجه به مزایایی که در آن ها قرار داده شده است و همچنین ویژگی های متفاوت با سایر کمدها، از قیمت متفاوتی نسبت به سایر کمد دیواری ها برخوردار می باشد و لازم است تا تمامی موارد بیان شده با دقت زیادی مورد بررسی قرار گیرد و به این ترتیب، تمامی امور مرتبط به خوبی انجام شوند.
جنس درب های کمد دیواری، نوع ساخت آن، استفاده از لولا و یا ریل در ساخت درب آن ها، نوع رنگی که بر روی آن ها زده می شود، قرار دادن تجهیزات اضافی همچون آینه بر روی درهای کمد دیورای و بسیاری موارد دیگر می توانند موجب شوند تا قیمت کمد دیواری تغییراتی داشته باشد.

قیمت کمد دیواری

قیمت کمد دیواری چوبی

تعداد بازديد : 74
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*