• شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۲
  • شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۱
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/10/16 - 21:45
كد :134

بهترین مکان ها برای قرارگیری مبل نیمکتی در خانه

مبل نیمکتی در نگاه اول در چشم همه ما به صورت یک تخت خواب کوچک می باشد که مورد استفاده در نشیمن یا پذیرایی است. در حال حاضر با توجه به این که طرفداران زیادی برای این نوع از مبل وجود دارد، می توان آن را به عنوان یک رقیب برای کاناپه و یا حتی مبلمانی نام برد که افراد در محیط های خود از آن ها استفاده می نمایند.

امروزه طراحان داخلی با دید بازتری به این مبل بدون تکیه گاه می نگرند و به دنبال این هستند که به صورت مداوم آن ها را تغییر دهند و بتوانند مدل های بهتر و مدرن تری از آن را طراحی و تولید نمایند.

مکان ها برای قرارگیری مبل نیمکتی در خانه

مکان ها برای قرارگیری مبل نیمکتی در خانه

مبل نیمکتی مناسب جهت ایجاد یک سالن دوم

یکی از کاربردهای اصلی و به عبارتی مهمی که می توان برای نیمکت مبلی نام برد، این است که با استفاده از آن ها می توان یک فضای اختصاصی را در کنار نشیمن منزل و پذیرایی به وجود آورد. به عنوان مثال این فضا را می توان جهت استراحت و یا مطالعه ایجاد نمود که در هر خانه ای به عنوان یک مکان مهم تلقی می گردد. در حقیقت با استفاده از این مبل نیمکتی مدرن، شما می توانید یک فضای خصوصی تر از پذیرایی منزل خود ایجاد نمایید که دقیقا در کنار پذیرایی و نشیمن خودتان است و کاربردهای فراوانی هم دارا می باشد.

 
 

قرار دادن دو نیمکت مبلی روبروی هم

همانطور که می دانید، ممکن است برای برخی از افراد استفاده از مبل بدون تکیه گاه زیاد جالب نباشد اما به راحتی می توانید با قرار دادن دو تا از این نوع نیمکت روبروی هم در یک فضا، یک محیط و به عبارتی فضای دوستانه ایجاد نمایید که بسیار مناسب برای زمان هایی می باشد که دورهمی های دوستانه دارید.
همچنین با استفاده از این روش، فضای رفت و آمد بهتری برای شما قرار داده می شود و به دلیل این که تکیه گاهی برای مبل ها وجود ندارد، احساس بازتر بودن و دید بیشتری نسبت به سایر فضاهای منزل وجود دارد. در اصل با این کار، شما می توانید یک محیط مدرن را در منزل خود ایجاد نمایید که حتی جهت خانه هایی که متراژ پایین تری دارند و کوچک می باشد هم کاربرد فراوانی دارد و می تواند فضا را بزرگ تر نشان دهد.

مکان ها برای قرارگیری مبل نیمکتی در خانه

قرار دادن مبل نیمکتی در وسط سالن

گاهی قرار دادن یک مبل نیمکتی چوبی در وسط سالن می تواند فضایی بسیار جذاب را به وجود آورد که سبک بسیار متفاوتی دارا است و از این طریق می توانید به راحتی تمامی امور روزانه خود و همچنین تماشای برنامه های مورد علاقه خود را به راحتی انجام دهید. فضایی که بسیار دلنشین می باشد و هر فردی با استفاده درست و به جا از این نوع نیمکت ها می تواند آن را برای خود خلق کند.

نیمکت مبلی یک نماد جهت ورود به خانه

گاهی با این تفکر که ورودی خانه و یا حیاط می بایست از فضای داخلی خانه جدا باشد و نیاز است تا با استفاده از روشی آن ها را از یکدیگر تفکیک نماییم، استفاده از مبل نیمکتی مدرن می تواند این امر مهم را بر عهده بگیرد و در صورت قرار دادن آن به عنوان مثال در مقابل درب حیاط و یا تراس، هم می توانید از منظره روبروی خود لذت کافی ببرید و هم نسبت به جداسازی این قسمت از سایر فضای خانه اقدام نمایید.

قرارگیری مبل نیمکتی بین مبلمان و پنجره منزل

مبل های بیان شده به این دلیل که هیچ گونه تکیه گاهی ندارند، می توانند یک مزیت بزرگ برای افرادی محسوب شوند که تمایل دارند آن ها را در مکانی همچون میان پنجره و مبلمان اصلی قرار دهند و با استفاده از این کار، جلوی نور و یا منظره اصلی گرفته نخواهد شد. بنابراین برای افرادی که تمایل به قرار دادن مبل جلوی پنجره دارند و در عین حال دوست دارند که این مبل، جلوی نور ورودی را نگیرد و همچنین دید ما را دچار مشکل نسازد و بتوان به راحتی هم از نور ورودی لذت برد هم منظره جذاب پشت پنجره را مشاهده نمود، بدون شک این نوع مبل بدون تکیه گاه می تواند گزینه مناسبی باشد و به عنوان بهترین روش برای این کار، شناخته شده است.

 
 

مبل نیمکتی مدرن در اتاق کار

استفاده از همچنین نیمکت مبلی در اتاق کار موجب می شود تا سبک دکوراسیون متفاوتی به وجود آید و طرفداران زیادی دارند. این کار علاوه بر شیک جلوه دادن اتاق کار، کاربرد مهمی هم دارا می باشد که می توان هم در زمان استراحت از آن به عنوان تخت بهره برد و هم این که در صورت دارا بودن مهمانی در اتاق کار خود، به عنوان یک مبل کاملا شیک و مدرن، مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین استفاده از این نوع مبل در فضاهایی همچون کتابخانه هم دارای اهمیت می باشد و می توانید آن را در گوشه ای قرار دهید و ساعت ها به عنوان یک محل مناسب جهت مطالعه از آن بهره ببرید.

تعداد بازديد : 213
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*