• شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۲
  • شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۱
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/02/14 - 15:51
كد :163

نکات خرید جاکفشی چوبی

انتخاب یک جاکفشی چوبی زیبا که بتواند فضای خانه را شیک جلوه داده و همچنین بیشترین استفاده را داشته باشد نیاز به شناخت المان های زیبایی و همچنین نیاز به داشن لازم در رابطه با انواع مختلف جاکفشی های موجود در بازار در طرح ها و رنگ های مختلف دارد.

آن چه امروزه در بازار موجود بوده و بیشترین مشتریان را به خود جلب می کند محصولی ست که علاوه بر کاربرد به عنوان جاکفشی، می تواند در بر دارنده رگال، جالباس، کمد لباس مهمان، نیمکت و ... باشد. برای خرید جاکفشی ابتدا فضایی که به جاکفشی اختصاص داده می شود، رنگ مناسب با دکوراسیون و همچنین ابعاد را در نظر گرفته سپس با توجه به نکاتی که در ادامه تحت عنوان نکات خرید جاکفشی ارائه می شود را مد نظر قرار دهید. در این مقاله انواع مختلف جاکفشی مدرن و شیک شامل جاکفشی چوبی، جاکفشی آپارتمان و جاکفشی ساده که انتخاب مینیمالیست ها هستند مورد اشاره قرار گرفته است. پس با ما همراه شوید تا با نکات مهم در خرید یکی دیگر از وسایل دکوراسیون آشنا شوید. 

جاکفشی چوبی

قیمت جاکفشی چوبی

نکات مهم در رابطه با ابعاد جاکفشی چوبی

معمولا فضای کوچکی در نزدیکی درب ورودی خانه به جاکفشی اختصاص داده می شود، هرچند ممکن است در اتاق خواب هم جاکفشی قرار گیرد که مورد استفاده برای کیف و کفش هایی باشد که کم تر استفاده واقع می شود اما توجه داشته باشید که بهترین انتخاب طرح و ابعادی ست که فضاهای حداقلی خانه را مورد استفاده قرار دهد، مانند سه گوشه دیوار، پشت درب و .... . بسته به فضای اختصاص داده شده جاکفشی می تواند افقی و یا عموی انتخاب شود. از فضای بالایی جاکفشی های افقی به عنوان نیمکت هم استفاده شده و حتی استفاده به عنوان رگال لباس نیز موضوعیت دارد. در دکوراسیون های ساده و سبک های اروپایی که امروزه در بسیاری از خانه های آپارتمانی ترند شده است، جاکفشی در نوع ساده، مدرن و البته شیک انتخاب می شود. گاهی این سادگی به حدی ست که جاکفشی چوبی ساده با چند قفسه انتخاب می شود و هنر صاحب خانه است که با چیدن اکسسوری و ... به جاکفشی ساده و شیک جلوه ویژه دهد. 

متریال جاکفشی چوبی

جاکفشی ها در انواع مختلف چوبی، رزین، فلزی و ... تولید می شود اما بیشترین تقاضا برای جاکفشی های چوبی است که علاوه بر ماندگاری زیبایی خانه را تکمیل می کند. داشتن محصولاتی چوبی مانند جاکفشی چوبی در دکوراسیون حس و حال طبیعت و زندگی را جریان داده و طبیعتا این نوع متریال نسبت به انواع فلزی و ... زیبا تر و محبوب تر است. جاکفشی ساده از جنس چوب بسیار جذاب تر از جاکفشی های ساده از متریال های دیگر است. 

تعداد طبقات در جاکفشی چوبی

تعداد کم یا زیاد بودن طبقات به تعداد اعضا خانواده بستگی دارد، خانواده های کم جمعیت جاکفشی های کوچک تر و کم طبقه تر را انتخاب می کنند. علاوه بر این در نظر داشته باشید انتخاب جاکفشی های مدرن که تعداد طبقات بیشتری دارند و در واقع هر طبقه به یک جفت کفش اختصاص پیدا می کند نسبت به جاکفشی هایی که فاقد طبقه هستند و بایستی کفش ها در کنای یکدیگر در یک ردیف قرار گیرند هم از نظر زیبایی و هم از نظر بهداشتی مناسب تر است. دست صاحب خانه در خرید جاکفشی هایی که درب دار یا بدون درب هستند نیز باز است. توصیه می شود برای کفش هایی که به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرند از طبقه های درب دار و برای کفش های مناسبتی مانند کفش مهمانی، کفش های مخصوص فصول خاص و ... از طبقه های بدون درب استفاده شود. 

کاربردهای جاکفشی ساده 

در دسته جاکفشی های مدرن، با انواع مختلفی از جاکفشی چوبی ساده روبرو می شویم که این ظرفیت بالقوه را دارند تا باری از زیبایی دکوراسیون خانه را بر عهده بگیرند. ست کردن رنگ چوب جاکفشی با سایر اجزا دکوراسیون خانه، در نظر گرفتن فضای درستی از خانه و ... از مهم ترین موارد در خرید و انتخاب جاکفشی مناسب با فضا هستند. 
نا گفته نماند هرچند در مورد زیبایی و محبوبیت جاکفشی مدرن چوبی صحبت شد، اما همچنان هستند صاحب خانه هایی که جاکفشی را برای فضاهایی مانند حیاط خانه، گوشه پارکینگ و ... خریداری می کنند، توصیه ما به این دسته از صاحب خانه ها آن است که انتخاب متریال مناسب با  فضا را اولویت خرید قرار داده تا کیفیت و ماندگاری را در کنار زیبایی داشته باشند.
 

مطالب مرتبط :
تعداد بازديد : 58
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*