• شماره تماس و واتس آپ

  شماره تماس و واتس آپ

  ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۲
 • شماره تماس و واتس آپ

  شماره تماس و واتس آپ

  ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۱
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/02/25 - 16:39
كد :167

راهنمای خرید مبل نیمکتی

در این مقاله و با توجه به تکرر خرید مبل نیمکتی از انواع مختلف نیمکت چوبی مدرن، نیمکت مبلی و مبل نیمکتی چوبی بر آن شدیم تا با ارائه نکاتی سعی در خرید مناسب مبل نیمکتی نماییم. پس در ادامه با ما همراه شوید تا با اطلاع از راهنمای خرید مبل نیمکتی خریدی بهتر از

استفاده از نیمکت چوبی که در سال های اخیر هم برای مبلمان و هم برای میز ناهارخوری به یکی از ترندها تبدیل شده است، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. به نظر می رسد جذابیتی که نیمکت مبلی چوبی دارد به علت احساس نوستالژیکی ست که در خریداران بر می انگیزد.

 

انواع مبل نیمکتی

اگر چه تا چند سال پیش مبل های نیمکتی صرفا یکی از المان های شهری در پارک ها و فضا های سبز و همچنین عضو جدا نشدنی کلاس درس محسوب می شدند اما در سال های اخیر نیمکت های مبلی مدرن که البته تفاوت های ظاهری فاحشی با نیمکت های نصب شده در پارک ها و کلاس های درس دارند، عنصر دکوراسیون های مدرن و مینیمال هستند.
مبل های نیمکتی چوبی طرحای شده برای سرویس ناهار خوری ساده ترین حالت مبل نیمکتی مدرن هستند که گاها ختی در محل نشیمن آن ها هم از چوب و بدون هیچ پارچه ای بوده است، پس از شاهد آن مبل نیمکتی مدرن که عضوی از سرویس مبلمان مدرن هستند و همچنین مبل نیمکتی با روکش چرم، پایه های طراحی شده و مواردی از این قبیل هستیم.

 

استفاده از نیمکت مبلی

نیمکت مبلی خصوصا نیمکت مبلی چوبی بیشتری کاربرد را در دکوراسیون های مینیمال و مدرن دارد اما بسیار دیده می شود که خریداران خرید مبل نیمکتی را برای فضا های کلاسیک به عنوان تک مبل در فضای دنجی مانند گوشه اتاق خواب، روبروی قسمت نورگیر خانه و تراس و ... انتخاب می کنند. اما نوع مبل نیمکتی که در فضا های مدرن و مینیمال استفاده می شود با نوع مبل نیمکتی که در سبک های کلاسیک مورد استفاده از هم به لحاظ شکل ظاهری و هم به لحاظ متریال متفاوت است. در سبک های مینیمال و مدرن مبل نیمکتی چوبی ساده که پارچه ای هم خوان با سایر مبلمان داشته باشد مناسب است اما در سبک های کلاسیک توجه به جزئیات و حتی نقش و نگاره هایی که بر پایه مبل بدون دسته و پشتی طراحی می شود، بسیار حائز اهمیت است. 
علاوه بر این انتخاب سرویس ناهار خوری که به جای دو صندلی از یک نیمکت استفاده می کند، برای خانه های کوچک بسیار هوشمندانه است؛ چراکه نیمکت به راحتی و به طور کامل در زی میز جا شده و در واقع جایی را در فضای آشپزخانه اشغال نمی کند.

 

نکات مهم در خرید مبل نیمکتی

در دنیای مد و فشن بسیار دیده ایم که محصولی برای مدتی در صدر انتخاب ها قرار گرفته و اصطلاحا مد می شود اما در انتخاب محصولات و وسایل خانه که قرار است چندین سال در خانه ما خوش بدرخشند و به آسانی قابل تعویض نخواهد بود باید موارد و نکاتی فراتر از مد بودن مد نظر قرار گیرد. از این رو باید در خرید مبل نیمکتی موارد زیر ار مد نظر قرار داد:

 • در خرید فضای کلی دکوراسیون خانه را فراموش نکنید. چشمان خود را ببندید و فضای خانه را با مبل نیمکتی از دسته های مختلف تصور کنید. برای مثال مبل نیمکتی چوبی، مبل نیمکتی چرم، نیمکت مبلی مدرن و ... انتخاب های مختلفی هستند که باید با توجه به سایر عناصر انتخاب شوند. 
 • در هنگام خرید همواره تناسب بین مبلمان، پرده ها و فرش ماشینی یا دستبافت را گوشه ذهن خود داشته باشید چراکه این سه عنصر اساسی ترین کالاهای تعیین کننده زیبایی دکوراسیون هستند که بسته به انتخاب و سلیقه صاحب خانه باید هم خوان و اصطلاحا ست باشند.  
 • برای آنکه دکوری شیک داشته باشید، از اندازه های غافل نشوید. مبل نیمکتی شیک در سرویس مبلمان حدودا به اندازه یک مبل دو نفره و در سرویس ناهار خوری دقیقا به اندازه دو صندلی فضا را اشغال می کند. با توجه به این ابعاد انتخاب مبل نیمکتی بزرگ تر یا کوچک تر از فضا شایسته دکوراسیون شیک خانه شما نخواهد بود. همچنین دقت به اندازه ها در رابطه با خرید مبل نیمکتی مدرن که به صورت تکی در خانه قرار داده می شود، حائز اهمیت است. 
 • به عنوان نکته آخر لازم است یادآوری کنیم که تنوع مبلمان نیمکتی به حدی ست که سلیقه هر خریداری را پوشش می دهد و خریداران باید علاوه بر زیبایی کاربردی بودن کالا را هم در نظر گرفته و از بین انواع مبل نیمکتی دارای پشتی و فاقد پشتی، دارای دسته و فاقد دسته، نوع طرح و نگاره و ... شایسته ترین محصول را انتخاب کنند. 
تعداد بازديد : 61
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*