• شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۲
  • شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۱
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/02/25 - 16:42
كد :168

سرویس خواب عروس و جهیزیه شامل چه چیزهایی است؟

از جمله مهم ترین وسایلی که برای خرید جهیزیه لازم و ضروری است، سرویس خواب عروس و داماد است. سرویس چوب عروس پکیج کاملی از هر آن چیزی است که در اتاق خواب مورد نیاز می باشد.

با توجه به آن که فلسفه جهیزیه کمک به شروع زندگی زوجین می باشد تمام تلاش خانواده ها برای تهیه جهیزیه استفاده و خرید بهترین کیفیت با زیباترین سبک دکوراسیون است. از همین رو سرویس چوب جدید عروس که یکی از مهم ترین عناصر جهیزیه محسوب می شود و انواع سرویس خواب مدرن و جدید در بازار عرضه می شود که عمدتاً خریداران سرویس های خواب مدرن را نسبت به سایر سرویس خواب چوبی ترجیح می دهند. در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته ایم که سرویس خواب مدرن و مناسب جهیزیه شامل چه چیزهایی است و در ادامه به صورت مفصل در رابطه با تمام اجزای سرویس خواب عروس شامل تخت خواب، پت تختی، میز توالت یا همان میز آرایش، کمد، کنسول یا دراور و آینه قدی صحبت می کنیم.

 

تخت خواب در سرویس چوب عروس

با وجود آنکه سرویس چوب عروس از بین سرویس خواب جدید اجزای مختلفی دارد، اما ممکن است خریدار ایران بنا به سلیقه و نیاز خود یک یا چند جزئی از آن را حذف کند. تخت خواب تنها جزئی از سرویس چوب جدید است که به هیچ عنوان قابل حذف شدن نیست و در واقع مورد نیاز همگان می باشد. تخت خواب نه تنها در سرویس خواب اسپرت عروس و جهیزیه بلکه مورد تقاضای مشتریان در قشر های مختلف است. تخت خواب در انواع مختلف از تخت خواب نوزاد گرفته تا تخت خواب بزرگسال تولید و عرضه می شود. عمدتاً تخت خواب سرویس چوب عروس یک تخت خواب دو نفره از جنس چوب بوده و بنابر ترند ها و هر آن چیزی که در موقع خرید مد روز می باشد. انتخاب خواهد شد توصیه اکید آن است که تخت خواب را از بین تخت های ساده و مدرن انتخاب کنید و با توجه به اینکه اغلب نوعروسان سبک های روشن و رنگ های طیف خنثی و روشن را می پسندند، از یک لحاف و بالشت به رنگ روشن سن روی تخت استفاده می شود که این رنگ ها با هر رنگ چوبی قابلیت ست شدن دارند، پس در انتخاب رنگ چوب سرویس خواب اسپرت و مدرن محدودیتی وجود ندارد اما برای آن که فضای خانه را بزرگتر نشان داده شود بهتر است است به سراغ رنگ چوب روشن برویم.

 

پاتختی در سرویس خواب عروس

پس از تخت خواب دو نفره جز حذف نشدنی از سرویس چوب عروس پاتختی است. پاتختی ها هم به صورت تک و هم به صورت ست کامل به فروش می رسند. روتختی های مدرن به صورتی طراحی شدند که در عین این که کم ترین جا را در اتاق خواب به خود اختصاص می دهند، بسیار کاربردی هستند. از پاتختی به عنوان میزی برای قرار گرفتن کتابی که قبل از خواب می خوانیم، یک لیوان نوشیدنی، قرار گرفتن چراغ مطالعه، ساعت رومیزی، جعبه عینک و یا هر وسیله ای که ممکن است در طول شب به آن احتیاج داشته باشیم استفاده می شود. انواع مختلف پاتختی شامل کشودار قفسه دار پایه بلند و غیره وجود دارد که در سرویس چوب عروس این جز به صورت کاملا ماهرانه در کنار سایر اجزا طراحی شده است.

میز توالت یا همان میز آرایش

میز توالت مدرن که به عنوان میز آرایش ساده هم شناخته می شود محل مناسبی برای قرار گرفتن وسایل آرایشی بهداشتی است که در طول روز از آن ها استفاده می کنیم. همچنین کشوها و کمد کوچکی که ممکن است برای میز توالت در سبک های مدرن طراحی شده باشد یکی از کاربردی ترین قسمت هایی است که وسایل خرده ریز را در خود جای می دهد. داشتن یک میز توالت هماهنگ با سبک و دکوراسیون خانه در اتاق خواب نه تنها ضروری بلکه به شیک تر به نظر رسیدن اتاق خواب بسیار کمک می کند. ناگفته نماند دلیل نامگذاری میز تحت عنوان میز توالت به دلیل کاربرد آن در قرار گرفتن وسایل آرایشی و بهداشتی است.

سرویس خواب عروس و داماد

سرویس خواب اسپرت عروس

کمد در سرویس خواب عروس

تخت خواب دو نفره عروس و داماد

کمد در سرویس خواب عروس

یکی دیگر از عناصر سرویس خواب عروس و داماد کمد است. این عنصر نسبت به سایر وسایل ضرورت کمتری دارد و خصوصاً در خانه هایی که کمد دیواری در فضای اتاق خواب طراحی شده است نیازی به کمک نخواهد بود. اگر قصد خرید کمد را در سرویس چوب عروس دارید دقت داشته باشید، از بین طرح های مدرن که نسبت به طرح های دیگر اصولی و کاربردی تر طراحی ‌شده ‌اند، انتخاب کنید. برای مثال داشتن درب کشویی داشتن آینه روی درب و تعداد رگال و طبقات مناسب در کمد از گزینه هایی هستند که سبک کمد را بنا به زندگی شهرنشینی مناسب تر می کند.

 

کنسول یا دراور در سرویس خواب عروس

کنسول یا دراور مدرن بهترین قسمت برای قرار گرفتن لباس ها است که از سطح روی آن هم به عنوان میز استفاده می شود؛ اما به یاد داشته باشید که عناصری مانند کمد و کنسول در هنگام جابجایی اندکی سخت خواهند بود.

آینه قدی در سرویس چوب عروس و جهیزیه

آینه قدی هم یکی از مهم ترین عناصری است که عموماً خریداری می شود. آینه های قدی در سبک های مدرن و امروزی بسیار جذاب هستند که نه تنها خریداران سرویس خواب دو نفره عروس و داماد بلکه کسانی که به صورت تکی تخت و پاتختی خریداری می کنند، حتماً آینه قدی را هم به عنوان یکی از ضروریات اتاق خواب تهیه می کنند که البته لزومی به قرار گرفتن آینه قدی در اتاق خواب وجود ندارد و معمولاً جای آینه قدی در دکوراسیون در نزدیکی درب ورود قرار دارد.

قیمت سرویس خواب اسپرت 

قیمت سرویس خواب عروس

عکس سرویس خواب عروس

سرویس خواب عروس جدید

قیمت سرویس خواب عروس و داماد

نمایندگی سرویس خواب اسپرت در تهران

تعداد بازديد : 50
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*