• شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۲
  • شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۱
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/08/24 - 17:59
كد :202

مدل میز عسلی جدید و شیک برای انواع مدل مبلمان راحتی

در این مقاله که به بررسی و شناخت میزهای عسلی جدید و شیک برای انواع مبلمان راحتی اختصاص یافته است، جدیدترین میز های عسلی شیک معرفی شده اند و تناسب هر نوع میز عسلی جدید با فضای خانه بیان می شود. از آنجایی که میز عسلی برای انواع مدل مبلمان راحتی خصوصا برای خانه های آپارتمانی با متراژ کم بهترین گزینه هستند، توصیه می شود ادامه مقاله را از دست ندهید.

مدل میز عسلی جدید و شیک برای انواع مدل مبلمان راحتی  مدل میز عسلی جدید

تصور کنید خسته از کار روزانه و فعالیت روتین به خانه بر میگردید در چنین شرایطی هیچ چیز بجز یک مبل راحتی که بر اساس استانداردها و اصول تولید شده باشد و در رنگ و طرح زیبا و مناسب فضای خانه انتخاب شده باشد و یک استکان چی که بر روی میز عسلی جدید کنار مبل راحتی قرار گیرد، خستگی را از تن بیرون نمی کند. متنهی داشتن مبل راحتی و عسلی کنار آن مستلزم آن است که بنابر آگاهی کافی و دقت مناسب انتخاب و خریداری شوند.

کاربرد میز عسلی برای انواع مدل مبلمان راحتی

در جلوی هر ست مبلمان از هر نوعی که باشد یک میز وسط یا میز جلو مبلی بزرگ قرار می گیرد اما طبیعتا این میز برای یک ست مبلمان کافی نبوده و بنابر سبک چیدمان مبلمان، نیاز به میز های عسلی انکار ناپذیر است. از همین رو هنگام خرید مدل میز عسلی جدید و شیک برای مبلمان راحتی و یا حتی پس از چیدمان مبلمان در فضای خانه به چند میز زیبا نیاز پیدا می کنیم. در واقع میز های عسلی مکمل مبلمان هستند. تنوع طرح و رنگ در میز عسلی چوبی مدرن که تحت برند HSH عرضه می شود قابل توجه بوده و سابقه 25 ساله این برند در زمینه تولیدات محصولات دکوراسیون تضمینی ست بر مطلوبیت خرید. علاوه بر این می توان در زمان هایی که مهمان در خانه نیست از میز های عسلی به عنوان سکویی برای قرار گرفتن وسایل زینتی دکوراسیون استفاده نمود و این یعنی استفاده حداکثری از وسایل که خصوصا در خانه های کوچک و فضا هایی که متراژ چندانی در اختیار ندارند، نکته مهمی محسوب می شود.
مهم ترین کاربرد میز عسلی، پذیرایی از مهمان ها و عزیزانی ست که به خانه ما دعوت می شوند و از آنجا که ایرانیان به مهمان نوازی شهرت دارند، اسباب پذیرایی را در زیبا ترین حالت انتخاب می کنند پس طبیعی ست که از بین میز عسلی های موجود در بازار بدنبال شیک ترین و زیبا ترین طرح ها برند HSH  انتخاب شود. 

انواع میز عسلی مدرن 

میز عسلی مدرن همانند سایر وسایل مدرن باید زیبایی و کاربرد را همزمان در اختیار داشته باشند بدین ترتیب و با وتجه به این نکته مهم در میز عسلی مدرن، طراحان انواع مختلف میزهای عسلی کشور دارد و طبقه دار را در غالب طرح های مدرن عرضه کرده اند که فضای خانه را متفاوت از میز عسلی ساده نشان می دهد. داشتن کشو و طبقه میز عسلی را از حالت ساده خارج کرده و این امکان را به میز عسلی می دهد که عنصری از دکوراسیون باشند. سبک مدرن و همچنین سبک بوهومیان از میز عسلی تمام چوب استفاده می کند و متریال های مصنوعی مانند شیشه و استیل در این سبک جایی ندارد. اگر جدیدترین میز عسلی ست مبلمان را تهیه کنید خواهید دید که این میز ها همان طرح میز جلو مبلی است که در ابعاد کوچک تر طراحی و ساخته شده است و یا تفاوت اندکی با میز جلو مبلی انتخاب شما دارد.
اگر خانه آپارتمانی شما فضای زیادی را در اختیارتان نمی گذارد میز عسلی هایی که در زیر میز جلو مبلی جای می گیرند و یا میز هایی که تا شود بوده و یا در سایز های مختلف تولید می شوند تا با قرار گرفتن در زیر یکدیگر فضای کم تری را اشغال کنند انتخاب شایسته ای خواهند بود اما اگر بنا بر داشتن فضای کافی خواهان میز عسلی های متفاوت هستید، می توانید در گوشه خانه و قسمت های کوچک بین مبلمان که خالی هستند میز عسلی جدید و شیک را قرار داده و با مجسمه، گلدان، قاب عکس و ... تزئین کنید.

تعداد بازديد : 63
نظرات كاربران :