• ساعت کار فروشگاه و پاسخگویی

    ساعت کار فروشگاه و پاسخگویی

    از  ساعت ۱۰ الی ۲۰ 
  • شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۱   
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/10/19 - 17:40
كد :217

میز تلویزیون چوبی بخرم یا ام دی اف

در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته ایم که میز تلویزیون چوبی بهتر است یا میز تلویزیون ام دی اف. هرچند بر اساس اصول زیبا شناسی و علم طراحی دکوراسیون بهتر و یا بدتر بودن در انتخاب اجزاء و وسایل به نحوه چیدمان، سبک و سلیقه صاحب خانه و مواردی از این دست بستگی دارد و نمی توان نسخه کلی برای همگان پیچید، در این مقاله نیز بر اساس قواعد مختلف اولویت انتخاب میز تلویزیون چوبی و یا ام دی اف را مشخص خواهیم کرد پس در ادامه با ما همراه شوید تا با انتخاب برتر برای دکوراسیون خانه خود اشنا شوید.

میز تلویزیون چوبی بخرم یا ام دی اف   میز تلویزیون چوبی و یا ام دی اف

میز تلویزیون چوبی و یا ام دی اف؟

استفاده از نوع میز تلویزیون تا حد زیادی بسته به سبک دکوراسیون دارد، اما غالب دکوراسیون ها در هر سبکی که باشند از میز تلویزیون چوبی و ام دی اف استفاده می کنند. میزهای تلویزیونی که در انواع فلزی و شیشه ای هم موجود هستند اما طرفداران متریال چوب و پس از آن ام دی اف توجه بازار را به خود جلب کرده اند. چراکه تنوع، زیبایی، ماندگاری و شیک بودن میز ها و البته سایر وسایل مانند صندلی، کنسول، کمد و ... از متریال چوب با هیچ متریال دیگری قابل مقایسه نیست. 

 

مقایسه میز تلویزیون چوبی و ام دی اف

مشخصه و تفاوت اصلی میز تلویزیون چوبی در مقایسه با میز تلویزیون ام دی اف داوم و ماندگاری آن ها است. اگر از جمله صاحب خانه هایی هستید که ترجیح می دهید وسایل خانه خود را هرازگاهی تغییر داده و اهل نگهداری طولانی مدت دکوراسیون نیستید، میزهای ام دی اف برای شما مناسب تر است.اما از آنجاییکه میز های چوبی به علت دوام و ماندگاری گران قیمت تر هستند می توانند تا سال های سال در خانه خوش بدرخشند خرید میزهای چوبی برای صاحب خانه هایی توصیه می شود که بنا بر نحوه نگهداری صحیح، به ظاهر خانه خود چنان اهمیت می دهند که میز را برای استفاده چند ساله تهیه می کنند.
با وجود شباهت بین میز های ام دی اف و میز تلویزیون چوبی، بسیاری از طرح ها خصوصا طرح های پرکار روی میز ای ام دی اف قابل اجرا نیستند و عمدتا میز تلویزیون در طرح های ساده از نوع ام دی اف هستند که این نکته به طرافداران سبک مدرن هشدار می دهد هنگام انتخاب دقت لازم را به کار بندند.
دو راهی انتخاب محصول ام دی اف و چوبی تنها به میز تلویزیون محدود نمی شود و در بسیاری از محصولات شاهد آن هستیم که خریداران نمی توانند بین قیمت مناسب محصولات ام دی اف در مقایسه با زیبایی طرح و کیفیت بالای محصولات چوبی انتخاب کنند و درصد قابل توجهی از این انتخاب به وضعیت و توان مالی خریدار بستگی دارد.

مرکز خرید میز تلویزیون چوبی

برای انکه محصول زیبا و با کیفیت را در قیمت مناسب خریداری کنیم بهتر است برندهای معتبر را شناخته و از روش های امروزی کمک بگیریم. فروشگاه اینترنتی HSH با داشتن سابقه درخشان در ارائه بهترین محصولات توانسته است توجه خریداران را جلب کرده و از آنجایی که محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده به دست صاحب خانه می رسد در کنار تضمین کیفیت، قیمت مناسبی نیز خواهد داشت. جهت خرید میز تلویزیون چوبی جدید و مدرن میتوانید به قسمت محصولات در سایت مراجعه نمایید.

چه میز تلویزیون برای سبک دکوراسیون خانه من بهتر است؟

عمده سبک های دکوراسیون در خانه ایرانیان به چهار سبک بوهومیان، مدرن، سنتی و کلاسیک ختم می شود. هر سبک ویژگی های مختص خود را دارد و به تناسب همان ویژگی ها مورد استقبال قرار می گیرد. در مورد انتخاب میز تلویزیون هم باید به سبک دکوراسیون خانه خود توجه کنید. میزهای تلویزیون شیشه ای، فلزی، چوبی، ام دی اف و ... از انواع مختلفی هستند که در بازار وجود دارند. تنوع رنگ و طرح میز تلویزیون در بازار بسیار فراوان است اما عمده خریداران از بین میز های چوبی انتخاب می کنند. لازم به ذکر است میز تلویزیون چوبی که طرفداران سبک مدرن انتخاب می کنند با میز تلویزیون چوبی که طرفداران سبک کلاسیک انتخاب می کنند بسیار متفاوت است و یکسان بودن متریال به معنای شباهت طرح و رنگ و ... نیست.
آنچه خریداران میز تلویزیون چوبی به هنگام خرید مد نظر قرار می دهند قیمت مناسب، طرح و رنگ هماهنگ با سایر وسایل خصوصا مبلمان فضا تی وی، دوام و ماندگاری و همچنین ابعاد و سایز میز تلویزیون است. قیمت میز تلویزیون تا حد زیادی به متریال و پس از آن به طرح و ابعاد و ... بستگی دارد. میز های تلویزیون چوبی نسبت به سایر متریال های گران قیمت تر و البته با ارزش تر هستند. حال آنکه میز های ام دی اف ظاهری شبیه به میزهای چوبی دارند و حتی گاها این اشتباه پیش می آید که صاحب خانه های کم اطلاع صرفا به علت قیمت کمتر میزهای ام دی اف در مقایسه با میزهای چوبی جذب میزهای ام دی اف می شوند. سوالی که مطرح می شود آن است که با توجه به ظاهر مشابه چرا میزهای چوبی در مقایسه با میزهای ام دی اف ترجیح داده می شوند و در چه فضاهایی می توان از میزهای ام دی اف به جای میز های چوبی استفاده نمود؟

تعداد بازديد : 311
نظرات كاربران :