• ساعات پاسخگویی

    ساعات پاسخگویی

    از ۱۰ تا ۱۴ و ۱۶ تا ۲۰ می باشد
  • شماره تماس و واتس آپ

    شماره تماس و واتس آپ

    ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۱   ۰۹۱۲-۰۰۶۲۰۱۲
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/10/29 - 18:28
كد :219

بهترین چوب در ساخت میز و صندلی ناهارخوری

قدیمی ترین میز و صندلی ناهارخوری از چوب ساخته شده اند. این مشاهده به خوبی بیان کننده کیفیت، دوام و ماندگانی چوب به عنوان متریال اصلی در ساخت میز و صندلی ناهار خوری است. اگر در بین محصولات موجود در حال حاضر بازار هم نگاهی بیاندازیم، همچنان محصولات چوبی سردرمدار بازار هستند. بسیار دیده و شنیده ایم که از دو نوع چوب راش و چوب گردو به عنوان دو نوع بهتر چوب در ساخت میز و صندلی نام برده می شود. اما توضیح مفصل در رابطه با بهترین چوب در ساخت میز و صندلی ناهارخوری، موضوعی ست که در این تحقیق مورد توجه قرار

بهترین چوب در ساخت میز و صندلی ناهارخوری  ساخت میز و صندلی ناهارخوری

میز و صندلی ناهار خوری چوبی

میز و صندلی ناهار خوری به کمک متریال های مختلف چوب، فلز، شیشه، پلاستیک، فایبر گلاس و ... ساخته می شود اما بیشترین تقاضا خصوصا به عنوان میز و صندلی ناهار خوری در خانه نوع چوب است. میز و صندلی های پلاستیکی و فایبر گلاس در فضاهای رو باز مانند تراس، حیاط، باغ تالاها و .... استفاده می شود و انواع شیشه ای میز و ناهار خوری در سبک های کلاسیک قدیمی مورد استفاده بوده است و امروزه حتی طرفداران سبک های مدرن هم از میر و صندلی چوبی استفاده می کنند. 
میز و صندلی ناهار خوری چوبی به چند علت مورد استقبال و برتری قرار گرفته است مهم ترین دلیل زیبایی و حس و حال سرزنده بودن است که خصوصا در طراحی های مدرن و شیک به فضای خانه القا می شود. مورد دیگر دوامی ست که میز و صندلی های چوبی دارند اما این ماندگاری و کیفیت در نوع چوب راش و چوب گردو دیده می شود. هر نوع چوبی برای تولید میز و صندلی نمی تواند مناسب باشد. برند HSH با علم به این موضوع در تمامی محصولات و میز و صندلی های خود به سمت بهترین ها رفته است و میزو  صندلی های ناهار خوری را از نوع چوب راش و چوب گردو تولید کرده است از همین رو در بی نظیر بودن کیفیت به شهرت رسیده است.

 

خرید میز و صندلی ناهار خوری چوبی

چوب راش و گردو دارای بافت متراکم و محکم هستند و تراکم بالای درون چوب راش و گردو آن را از نفوذ آفات و حشرات در امان نگه داشته و مقاومت بیشتری در برابر استفاده و تحمل وزن و ... فراهم می آورد. به لطف پیشرفت در صنعت میز و صندلی ناهار خوری از نوع چوب راش و گردو در انواع رنگ ها در بازا عرضه می شوند و شما می توانید از طیف رنگی تیره تا روشن محصول مد نظر خود را انتخاب نمایید. 

صندلی ناهار خوری مدرن

سبک دکوراسیون خانه و سلیقه جوانان به سمت طرح های مدرن موجب شده در انتخاب محصولات نیز از طرح های مدرن پیروی کنند. هرچند طراحی های مدرن در عین زیبایی و جذابیت بسیار کاربردی هستند و نهایت استفاده را از فضا می برند که همین ویژگی سبک مدرن را سبک مناسب خانه های آپارتمانی نموده است. رنگ های خنثی و طرح های شیک و ساده امکان ست کردن وسایل دکوراسیون را به راحتی فراهم آورده. صندلی ناهار خوری مدرن در کنار هر میز ساده ای می تواند سهم قابل توجهی از فضای مدرن را نشان دهد. اگر بدنبال تغییر اساسی دکوراسیون خود هستید، می توانید صندلی ناهار خوری منزل خود را که چندین سال قبل خریداری کرده اید با صندلی ناهار خوری مدرن و شیک برند HSH تعویض نمایید. طراحی این نوع صندلی ها به گونه ای ست که به این راحتی از مد افتاده نمی شوند و به علت تولید با چوب راش و گردو بسیار مقاوم هستند. 

تعداد بازديد : 70
نظرات كاربران :